A class 1.4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 5
BMW , 5
Ford , 5
Opel , 2
Hummer , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Tata , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A class 1.4,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A class 1.4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:02
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 00:17 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:48 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:02 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:35 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:29 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:44 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:51 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 12:11 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 09:10 ,

Makina me Qera "GLAUK"

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:09 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 23:22 Dyqani ,

❌❌ u shitt ❌❌

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 12:23 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A-Class

60 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:07 ,

Ford Focus 1.8 nafte 2003

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 00:15 ,

A class

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 13:39 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 16:54 ,

A class

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 19:11 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 16:37 ,

C230 me Gaz AMG edition nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 19:57 ,

A CLASS

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 22:29 ,

Shitet a class 1.4b.gaz lovato

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 06:04 ,

Passat 2.0 TDI Automat - FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:01 ,

Mercedes-Benz C220 CDI manual

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 11:04 ,

Vetem nderrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI MANUAL

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 13:25 ,

Shitet A -Class

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 07:47 ,

toyota yaris

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 05:10 ,

a class

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 13:03 ,

BMW 525d. Letra tetor 2021

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 11:22 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 03:25 ,

Mercedes Benz A Class 140

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 14:27 ,

A-class

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 17:35 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 16:45 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT, SUPER EKONOMIKE

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 13:34 ,

Shitet A class

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 16:13 ,

A Class Lungo Benzin Gas 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:55 ,

A class 1200 EUR

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:26 ,

Mercedes A140 benzin+gaz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 10:44 ,

A Class LPG

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 10:44 ,

A Class viti 1999

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 15:16 ,

A Class viti 1999

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 19:08 ,

Mercedes-benz a-class okazion

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 09:27 ,

Citroen c3 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 19:54 ,

Makine

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 16:15 ,

a class

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 20:33 ,

Okazion.A class.1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 18:43 ,

Shitet A class 1.4 benzine / gas

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A class 1.4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione