Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

3.3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 23
Toyota , 9
Ford , 4
Opel , 4
BMW , 3
Audi , 2
Fiat , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Renault , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 3.3,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 3.3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Sht 18:21 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 1.5 nafte +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 1.5 nafte 2003 +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 13:10 Makina , Tiranë

Okazion MICRA 2003 nafte +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Nissan Micra 2003 nafte +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 09:11 Makina , Tiranë

Okazion Nissan MICRA 2003 +355 68 401 8705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 23:23 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 2003 nafte Okazion

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 22:35 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 2003 068 40 18 705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 21:36 Makina , Tiranë

Nissan Micra 2003 068 40 18 705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 20:26 Makina , Tiranë

Nissan MICRA 068 40 18 705

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 20:05 Makina , Tiranë

Okazion Nissan MICRA 2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:39 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 3.3 BENZINE+GAS...VITI 09 AUTO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 10:43 Makina , Tiranë

Opel Corsa Naft

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Gush 16:47 Makina , Tiranë

KIA 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:21 Makina , Tropojë

Nissan patrol 3.3 turbo

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 03:15 Makina , Fier

��Okazion��

3 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 19:07 Makina , Gjirokastër

Kerkoj nisan patrol

2 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 17:24 Makina , Lushnjë

b200 benzin gas

3 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:43 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.3 CDTI, 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Pri 09:39 Makina , Tiranë

HONDA C.R.V 4x4

33 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 18:26 Makina , Korçë

Shitet kamiocine

400 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 21:23 Makina , Elbasan

Nissan xterra 3.3 benxin gas super gjendja

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Shk 17:00 Makina , Elbasan

Nissan Xterra 3.3 benxin gaz automat

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 17:54 Makina , Gjirokastër

Shiten patrola

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Dhj 21:19 Makina , Shkodër

Ford cmax 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 09:44 Makina , Tiranë

Volkswagen polo 1.4 Nafte 2014 Blumotion

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 03:28 Makina , Tiranë

Ford focus

3 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 17:53 Makina , Tiranë

Toyota Yaris benzin gas !!!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 11:03 Makina , Tiranë

Toyota yaris benzin+gas. 3.300€ i Diskutueshem!!!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 18:39 Makina , Tiranë

Toyota Yaris benzin gas 3.300€!!!

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:05 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 3.300€ I diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 15:06 Makina , Korçë

Okazion BMWw seria 3 E46 kabriolet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 02:54 Makina , Krujë

Kadi 1.6 Me liber servisi me dogan okazion

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:23 Makina , Fier

okazion opel astra 1.6 benzin gaz fabrike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 22:15 Makina , Gjirokastër

Shitete

200 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 10:07 Makina , Berat

Toyota okazoon!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 02:00 Makina , Fier

Toyota Highlander 3.3 benzin-gaz/Hybrid

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 14:32 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 22:16 Makina , Durrës

Shitet

3 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:15 Makina , Tiranë

Shitet nderohet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 08:43 Makina , Tiranë

Nissan patrol 4x4 fuoristrad

3 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 14:32 Makina , Vlorë

MITSUBISHI PAJERO-S u shit flm merrjep

2 740 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 18:47 Makina , Korçë

Nissan patrol

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 11:12 Makina , Vlorë

Reno 2014 1.5 naf 3.3 litra 100km 3700 € okazion

3 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 21:38 Makina , Tiranë

patroll 3.3

1 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 3.3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

3.3 3.3 3.3 3.3 tdi 3.3v 3.3 tdi 3.30 3.3 v 3.3 v 3.3 ton

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione