Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2008 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 7432
VW Volkswagen , 3843
Ford , 2023
Audi , 2020
BMW , 1678
Toyota , 1404
Fiat , 1323
Opel , 884
Nissan , 498
Peugeot , 498
Land Rover , 480
Citroën , 457
Smart , 332
Renault , 308
Hyundai , 185
Volvo , 177
Škoda , 176
Seat , 162
Chevrolet , 134
Alfa Romeo , 119
Porsche , 104
Mitsubishi , 100
Suzuki , 98
Jeep , 95
Mazda , 86
MINI , 86
Lancia , 82
Dodge , 69
Honda , 62
Kia , 58
Jaguar , 46
Chrysler , 34
Ssangyong , 21
Rover , 19
Daihatsu , 17
Tata , 16
Cadillac , 13
Subaru , 12
Hummer , 10
Saab , 9
Isuzu , 7
Lincoln , 7
Piaggio , 7
Dacia , 6
Acura , 6
GMC , 6
Maserati , 5
Infiniti , 4
Bentley , 3
Lada , 2
Aixam , 2
Lexus , 2
KTM , 2
TVR , 1
BAIC , 1
Zastava , 1
Ligier , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Daewoo , 1
Corvette , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2008,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2008 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Pri 16:13
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C-CLASS 6400 Euro (I diskutueshem)

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Tiguan 2014 81 mij km okazion

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan qashqai

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:20 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN 2008 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.5 (Naft) Kambio manual,viti 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 21:20 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE MUNDESI NDRRIMI

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:19 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

�� 2008 - BMW X5 30d xDrive

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

❌AUDI Q7 2017❌

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Tiranë

FORD GRAND TOURNEO XL 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:16 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet Audi Q7 nafte automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR NDERROHET

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMATIC 2.0 NAFT 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:15 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

Shitet opel agila 1,2 benzin automat jo robotike 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:14 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel corsa 1.3 nafte manual

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

WV Tiguan 2.0 diesel Automat

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY ( MAXI ) 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran Cross 2.0 nafte (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY ( MAXI ) AutomatDSG 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan qashqai

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

foristrade nissan pahtfinder 2008.

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte Ardhur nga Zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

����Mercedes Benz C-Class C200 CDI 2010����

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lushnjë

Golf plus 1.9

Sot 20:50 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

��������Volvo v50 2.0 nafte viti 2008 full opsion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

����RANGE ROVER SPORT����

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Cl 6.3 Amg Origjinal nga fabrika

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION �� Shitet Audi A3 2.0 Diesel 2008

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

Toyota Auris, 1.4 Naft

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:45 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Benzin Gaz Look 2013 okazion

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - TOYOTA RAW 4 - 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

OKAZION!!! C CLASS AVANTGARD AUTOMAT 220 CDI !

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Durrës

Land rover

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.3 BENZINE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2008

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf plus 1.9 vitit 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive 3.0 Benzin-Gas

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Fier

FIAT panda

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 20:28 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa 159 AUTOMAT 1,9 Diesel 2008 Mundesi Nderimi

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive (3.0 Benzin-Gas)

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kavajë

OKAZION! MERCEDES BENZ A CLASS

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2008 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2008 2008 2008 2008 2008 2008 2008 2008 2008 2008

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione