Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Pukë

Acura , 1
Audi , 17
BAIC , 1
BMW , 3
Cadillac , 2
Citroën , 1
Fiat , 9
Ford , 19
Hyundai , 1
Jeep , 2
KTM , 1
Lancia , 1
Land Rover , 14
Landwind , 1
Lexus , 1
Mazda , 1
MINI , 2
Mitsubishi , 10
Nissan , 9
Opel , 12
Peugeot , 2
Renault , 6
Saab , 3
Seat , 6
Škoda , 6
Toyota , 11
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Mar 12:09 Makina , Pukë

Shitet per pjes kembimi

100 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:51 Makina , Pukë

Defender

20 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 16:32 Makina , Pukë

Shitet ML320 CDI 4 MATIC

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 11:04 Makina , Pukë

Mercedez Benz ML 270 CDI

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 07:16 Makina , Pukë

VW golf 5 1.4 tsi 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 10:55 Makina , Pukë

Shitje makine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 10:16 Makina , Pukë

Shitet Golf 5 variant tsi( benzine) 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 10:03 Makina , Pukë

Shitet Golf 5 variant 2008 tsi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 09:56 Makina , Pukë

Golf 5 variant 1.4 tsi ( benzine) , 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 01:03 Makina , Pukë

Shes Audi A6

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 17:13 Makina , Pukë

Shes mercedes benz gd 240

9 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 23:31 Makina , Pukë

Land Rover Freelander

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 14:55 Makina , Pukë

Audi a3

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:46 Makina , Pukë

Mire

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 15:58 Makina , Pukë

✨OKAZION✨VW PASSAT 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:27 Makina , Pukë

Shitet 3300€ i diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 13:23 Makina , Pukë

shitet w123 240d

5 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Gush 10:01 Makina , Pukë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 15:43 Makina , Pukë

Shitet RAV4 benzine gaz 4x4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:43 Makina , Pukë

Shitet RAV4 benzine gaz 4x4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:43 Makina , Pukë

Shitet RAV4 benzine gaz 4x4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:43 Makina , Pukë

Shitet RAV4 benzine gaz 4x4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 22:42 Makina , Pukë

Touran

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:02 Makina , Pukë

makina

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:16 Makina , Pukë

Shes makinen

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:24 Makina , Pukë

Shes Makinen

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 05:25 Makina , Pukë

Shes Gd 240

9 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Qer 08:47 Makina , Pukë

E class 220

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 13:31 Makina , Pukë

Limozin

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Maj 13:31 Makina , Pukë

Limozin

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Maj 13:20 Makina , Pukë

Touran 2.0 TDI

36 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 22:07 Makina , Pukë

Super mjet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 16:32 Makina , Pukë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 16:20 Makina , Pukë

Ford transit

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:29 Makina , Pukë

mercedes benz c220 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 16:05 Makina , Pukë

FORD FIESTA 2009, 1.4, BENZINE/GAZ

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 06:55 Makina , Pukë

MERCEDES BENZ 240..VITI 1981 KAMBIO AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 13:00 Makina , Pukë

Golf 2

18 Mar 22:11 Makina , Pukë

Shitet Skoda Octavia 4x4

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 21:27 Makina , Pukë

Shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 17:08 Makina , Pukë

Nissan almera 1.4 benxin

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:02 Makina , Pukë

Golf 6 full option

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:36 Makina , Pukë

Ford fokus

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:42 Makina , Pukë

Mercedez benz

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 13:15 Makina , Pukë

Mercedez benz V210

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Shk 02:41 Makina , Pukë

Shitet Audi a3

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 15:46 Makina , Pukë

Mercedes

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:57 Makina , Pukë

2022

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 22:12 Makina , Pukë

FADROM HANOMAG 44 Gjermane

8 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 23:07 Makina , Pukë

Shitet Land Rover Td5

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione