Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Lushnjë

Agila , 11
Antara , 9
Ascona , 1
Astra , 209
Campo , 1
Combo , 1
Corsa , 102
Frontera , 1
Insignia , 10
Meriva , 39
Monterey , 1
Movano , 4
Signum , 4
Sintra , 1
Tigra , 1
Vectra , 38
Vivaro , 5
Zafira , 137

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:17 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:28 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet opel zafira

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Makina , Lushnjë

OPEL BENZINE ME LETRA OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:15 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT OSE NDERRIM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:22 Makina , Lushnjë

OKAZION OEPL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 Makina , Lushnjë

Shitet Opel Antara

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:59 Makina , Lushnjë

OPEL ASTRA SPORT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 21:10 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 15:24 Makina , Lushnjë

Opel Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 18:12 Makina , Lushnjë

Opel astra 1.8gas-benzin

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 15:59 Makina , Lushnjë

Opel Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 15:39 Makina , Lushnjë

Opel Corsa benzin-gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 10:01 Makina , Lushnjë

OKAZION Opel Astra Benzine/Gaz 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 12:10 Makina , Lushnjë

����Okazion����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:32 Makina , Lushnjë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:41 Makina , Lushnjë

Shitet Automat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 07:06 Makina , Lushnjë

okazion opel signum

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 22:53 Makina , Lushnjë

OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 14:59 Makina , Lushnjë

Opel astra

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 14:59 Makina , Lushnjë

Opel zafira 1.7naft 2014

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 07:57 Makina , Lushnjë

Opel meriva

1 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Mar 21:08 Makina , Lushnjë

OPEL ASTRA OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 10:51 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 10:51 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 09:24 Makina , Lushnjë

Shitet opel zafira

18 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 20:25 Makina , Lushnjë

Opel Corsa 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 16:26 Makina , Lushnjë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 13:48 Makina , Lushnjë

Fugon

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 20:14 Makina , Lushnjë

opel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:44 Makina , Lushnjë

Shitet OPEL ASTRA 1.7 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:40 Makina , Lushnjë

Shitet OPEL ASTRA 1.7 Nafte

2 700 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 18:23 Makina , Lushnjë

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:35 Makina , Lushnjë

Shitet Opel Vectra

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 17:30 Makina , Lushnjë

opel astra 1.7 cdti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:54 Makina , Lushnjë

Voku opel

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 17:54 Makina , Lushnjë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 13:13 Makina , Lushnjë

shitet Opel Insignia

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:46 Makina , Lushnjë

Shitet Opel

21 Jan 18:01 Makina , Lushnjë

Shes makinen t'ime Opel

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 17:58 Makina , Lushnjë

Shitet makina n gjendje shum t mir per arsye mos perdorimi

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 16:31 Makina , Lushnjë

Shitet 1.7 lek

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 14:42 Makina , Lushnjë

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Dhj 18:31 Makina , Lushnjë

Makinë në gjendje shumë të mirë

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 12:56 Makina , Lushnjë

Opel-corsa

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 14:40 Makina , Lushnjë

Disqe

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:38 Makina , Lushnjë

shitet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 11:40 Makina , Lushnjë

shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 20:18 Makina , Lushnjë

Opel Astra 1.6 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione