Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Kavajë

Agila , 5
Antara , 7
Ascona , 1
Astra , 182
Combo , 4
Corsa , 94
Frontera , 2
Insignia , 6
Meriva , 39
Monterey , 1
Movano , 1
Omega , 2
Signum , 3
Vectra , 9
Vivaro , 1
Zafira , 58

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:28 Makina , Kavajë

Opel astra 1,7 naft 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:22 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Sht 23:25 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 11:32 Makina , Kavajë

Shitet ose nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 13:59 Dyqani Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 02 E MIRMBAJTUR

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:52 Makina , Kavajë

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 17:42 Makina , Kavajë

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 03:04 Makina , Kavajë

Opel Antara 4x4 2.0 Nafte Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:21 Makina , Kavajë

Opel Astra

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 12:54 Dyqani Makina , Kavajë

OPEL CORSA D

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 19:34 Makina , Kavajë

Shitet Opel Corsa 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 23:44 Makina , Kavajë

Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 03:18 Makina , Kavajë

Shitet

1 600 EUR

08 Maj 01:22 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
07 Maj 15:40 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Pri 08:49 Makina , Kavajë

Opel Corsa D EcoFlex

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:57 Makina , Kavajë

��OKAZIOONN��SHITET OPEL ASTRA PORTOBAGAZH

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:30 Makina , Kavajë

OKAZJONNN

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 16:47 Makina , Kavajë

Opel Corsa 1.0 benzine

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:24 Makina , Kavajë

Opel corsa 1.0 benzin

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 19:30 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:31 Makina , Kavajë

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:09 Makina , Kavajë

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:14 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 12:53 Makina , Kavajë

opel corsa 1.2 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Jan 18:01 Makina , Kavajë

Opel

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 00:37 Makina , Kavajë

Opel Signum super okazion!!! Urgjente arsye emigrimi!!

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 17:27 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Dhj 10:32 Makina , Kavajë

Opel astra

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Dhj 13:24 Makina , Kavajë

Opel astra

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Dhj 12:11 Makina , Kavajë

shitet -opel moterey

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 10:58 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
27 Nën 11:16 Makina , Kavajë

Opel Benzin-gaz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:50 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 22:16 Makina , Kavajë

OPEL ASTA 1.7 NAFT 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 14:43 Makina , Kavajë

Shitet Opel Corsa për arsye emigrimi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Tet 10:19 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
07 Tet 17:33 Makina , Kavajë

Opel corsa 1.0 benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 12:59 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌ E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
24 Korr 20:55 Makina , Kavajë

super okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 14:36 Makina , Kavajë

Shitet opel astra 2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 20:09 Makina , Kavajë

super okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 09:52 Makina , Kavajë

OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 09:51 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 09:41 Makina , Kavajë

super okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 08:59 Makina , Kavajë

super okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 21:08 Makina , Kavajë

super okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 17:15 Makina , Kavajë

OPEL MERIVA 1.7 CDTI NAFT 2008

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 00:54 Makina , Kavajë

opel zafira 1.9 cdti 6marshe manuale

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 00:42 Makina , Kavajë

Opel Zafira 1.9 Automatik e ardhur nga CH Zvicra

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione