Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW - Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

BMW , 24663
Mercedes-Benz , 1393
Audi , 495
Ford , 216
Land Rover , 162
Volvo , 149
Toyota , 119
Opel , 98
Fiat , 81
MINI , 55
Renault , 53
Nissan , 47
Porsche , 43
Peugeot , 42
Citroën , 34
Seat , 30
Smart , 28
Škoda , 26
Alfa Romeo , 17
Jeep , 17
Hyundai , 16
Jaguar , 16
Mitsubishi , 15
Mazda , 14
Chevrolet , 12
Chrysler , 11
Rover , 11
Honda , 10
Lancia , 9
Suzuki , 8
Dodge , 8
Cadillac , 7
Acura , 7
Ssangyong , 6
Alpina , 6
Saab , 6
Isuzu , 5
Hummer , 4
Aixam , 4
Subaru , 4
BAIC , 3
Kia , 3
MG , 3
Daihatsu , 3
GMC , 2
Ferrari , 2
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:09
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET- BMW X5 2012 35TDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320 M-sport

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:08
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 F10

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:38
Linku:
Makina , Shkodër

Bmw x5 40D

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:30 Makina , Durrës

BMW SERIA 6 2015

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:30 Makina , Durrës

BMW X6 3.0 2019

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:25
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:22 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:22 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 M50D

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:22 Makina , Fier

bmw 118 ose nderrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:20 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet bmw seria 5 2011 550i biturbo xdriver

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

��Shitet BMW X6 5.0 benzin viti 2010�� she nrrohet me hyrje

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:19 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz 300 1977 ‼️

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:18 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:11 Makina , Tiranë

Bmw X5

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:09 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Makina , Elbasan

BMW X5 M50D VITI 2014

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:04 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:03 Makina , Elbasan

‼️SHITET OKAZION BMW 116d 2017 ‼️

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Makina , Tiranë

BMW X6 2011 Benxin 3.0 full mundesi nderrimi 16500 mij euro

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:46 Makina , Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:38 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5d biturbo nafte Pa taks luxi

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 Makina , Tiranë

Bmw 316 benzin gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:33 Makina , Durrës

SHITET BMW X6

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Makina , Tiranë

Okazion Shitet /Ndrohet Bmw serie 5 Xdrive !!!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Makina , Tiranë

Shitet bmw serie 5 e60 525d

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 Makina , Tiranë

Bmw x5 2011 3.5i

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:30 Makina , Fier

BMW X5

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:30 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Makina , Tiranë

SHITET X6

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:26 Makina , Tiranë

Bmw 325d (330) super full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:26 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:23 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 528i 3.0 BENZINE+GAZ 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:25 Makina , Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:24 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M -15FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 Makina , Lushnjë

BMW Seria 530 Naft 2010 Automat

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:21 Makina , Tiranë

Bmw 535 i

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:21 Makina , Gjirokastër

❌️❌️❌️❌️SHITET OSE NDERROHET BMW X5 ❌️❌️❌️❌️

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:21 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:16 Makina , Sarandë

SHITET OSE NDERROHET BMW X5

32 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione