Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw në Shitje | Makina në Shitje ne Gjithë Shqipërinë

BMW , 23216
Mercedes-Benz , 1320
Audi , 444
Ford , 211
Land Rover , 144
Volvo , 143
Toyota , 109
Opel , 100
Fiat , 71
Renault , 55
MINI , 54
Nissan , 47
Peugeot , 39
Smart , 33
Citroën , 32
Seat , 31
Porsche , 30
Škoda , 21
Jeep , 17
Mazda , 15
Alfa Romeo , 15
Jaguar , 14
Mitsubishi , 14
Hyundai , 12
Chrysler , 11
Rover , 11
Chevrolet , 9
Honda , 8
Lancia , 8
Dodge , 7
Kia , 6
Cadillac , 6
Acura , 6
Ssangyong , 6
Saab , 6
Daihatsu , 6
Isuzu , 5
Suzuki , 5
Alpina , 5
Aixam , 4
Subaru , 4
BAIC , 3
MG , 3
Dacia , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Gjej bmw në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko bmw ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. bmw ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej bmw ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - bmw.Dje 17:17
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Bmw X5 xDrive30i Panoramik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:21
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION BMW Seria 3 -

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw Seria7 750xd nafte M50 4x4 400ps

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:53
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
28 Maj 21:02
Linku:
Makina , Tiranë

BMW GT530

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 05:11 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:11 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Makina , Tiranë

X5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 02:15 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:12 Makina , Durrës

Opel Astra

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:21 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 5.0 [dhe nderrohet me hyrje]

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

GOLF 5 2008 AUTOMAT 7G

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 Makina , Tiranë

FIAT CROMA 1.9 NAFTE AUTOMAT 2007

3 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:53 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 Makina , Durrës

Golf 7

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:50 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFTE MANUAL 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:50 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:29 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.0 NAFTE AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:58 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:58 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 Makina , Fier

Bmw seria 528i

14 500 EUR

Dje 23:39 Makina , Tiranë

VolsWagen Touran 2.0 TDI Automat

4 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:33 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i 2015

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:30 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i xDrive

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

����BMW X1❌❌

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 23:27 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:27 Makina , Fier

����S4 130.000KM ��✈️

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:27 Makina , Fier

S4 130.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW X5 full option

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW 730 L

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW X6-2015

36 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW 520 -2012-

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW 730-2013-KAMERA 360*

18 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW x6-

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:24 Makina , Lezhë

Bmw X6 3.0xdrive 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:18 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:18 Makina , Durrës

Bmw 535

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:14 Makina , Shkodër

Bmw seria 6 35d Kabriolet ����

19 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:05 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 f10

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 23:05 Makina , Tiranë

BMW VITI 2008 LOOK M FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për Bmw M5 ne shitje dhe gjej bmw me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej bmw ne Shitje


Eksploro njoftimet për bmw ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko bmw ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë bmw ne shitje të tjerë Kërko Bmw M5 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për bmw


Keni bmw që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime bmw ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • bmw në kategorinë Automjete
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | M135 | M-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw në kategorinë Makina | Land Rover | Defender

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione