Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Gramsh

Acura , 2
Alpina , 1
Audi , 48
Bentley , 1
BMW , 35
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Fiat , 27
Ford , 74
Honda , 9
Hyundai , 12
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 6
Jeep , 1
Kia , 9
KTM , 1
Lancia , 3
Land Rover , 41
Lexus , 2
MG , 1
MINI , 2
Mitsubishi , 20
Nissan , 22
Opel , 23
Peugeot , 8
Porsche , 4
Renault , 22
Rover , 1
Seat , 9
Škoda , 6
Smart , 5
Suzuki , 9
Toyota , 33
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:15 Makina , Gramsh

Rav4

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:26 Makina , Gramsh

Benz W124 [ Letra per 1 vit ]

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 14:42 Makina , Gramsh

Skoda Octavia

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:36 Makina , Gramsh

Vw Golf V

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 22:36 Makina , Gramsh

Renault Megane

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 16:14 Makina , Gramsh

Okazjon makine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 16:11 Makina , Gramsh

Okazjon makine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 15:55 Makina , Gramsh

VW Passat 1.9tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 11:54 Makina , Gramsh

Passat 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 07:36 Makina , Gramsh

Okazjon autobusi

555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 11:19 Makina , Gramsh

Sprinter Frigoriferik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 22:36 Makina , Gramsh

Shitet Mercedes Benz 270 Okazion

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 18:20 Makina , Gramsh

Suzuki

8 200 EUR

21 Maj 22:22 Makina , Gramsh

C-Class W204 i 2007, C200 cdi, Automat.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:33 Makina , Gramsh

Shitet E class 270 cdi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:18 Makina , Gramsh

OKAZION shitet per araye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:55 Makina , Gramsh

OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 23:32 Makina , Gramsh

Shitet mitsubishi shougun 2.8 naft

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 22:48 Makina , Gramsh

Shitet Land Rover 2.5 nafte I 2002

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 15:02 Makina , Gramsh

Bmw 330D

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 00:20 Makina , Gramsh

Shitet urgjent OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:37 Makina , Gramsh

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 22:36 Makina , Gramsh

Shitet makina

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 16:44 Makina , Gramsh

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 11:22 Makina , Gramsh

Wolkswagen Passat CC

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 09:26 Makina , Gramsh

Mercedes-Benz C220 CDI AUTOMAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 16:37 Makina , Gramsh

SHITET/NDËRROHET ML 270 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 12:58 Makina , Gramsh

Shitet Toyota Auris

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:39 Makina , Gramsh

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 17:36 Makina , Gramsh

Shitet makina

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:12 Makina , Gramsh

Mercedes- Benz R CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 22:14 Makina , Gramsh

Ford

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 11:35 Makina , Gramsh

Ford fiesta 1.4 benzin gas

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 20:11 Makina , Gramsh

Shes Bmw

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 18:19 Makina , Gramsh

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 16:58 Makina , Gramsh

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 10:42 Makina , Gramsh

Benc

1 800 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Mar 18:14 Makina , Gramsh

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:51 Makina , Gramsh

Ford Fiesta 0692345121

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:53 Makina , Gramsh

Shitet Honda 2006 Shitet per arsy mos perdorimi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 11:27 Makina , Gramsh

Shitet mercedezbenz.benz.benc c220cdi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 16:51 Makina , Gramsh

Audi A4. 2.0 Disel familjare ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:40 Makina , Gramsh

SHITET FORD FIESTA B/G

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:32 Makina , Gramsh

Mercedez benz. Benz cclas. C220

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Mar 16:41 Makina , Gramsh

Shitet

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 14:32 Makina , Gramsh

Okazionnn!!

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:39 Makina , Gramsh

Ford fiesta 2010 Benzin/gaz(fabrike)

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:45 Makina , Gramsh

Audi A6 2018 3.0 tdi 2x sline

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:41 Makina , Gramsh

Audi A6 2017

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 18:52 Makina , Gramsh

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione