Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mitsubishi Të gjitha në Shkodër

3000 GT , 1
ASX , 5
Colt , 12
Galloper , 1
L200 , 45
L300 , 1
Lancer , 3
Outlander , 13
Pajero , 123
Pick-up , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

okazion

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 14:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Shogun 2.4 Turbo Diezel

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:18 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet karrotreci

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:18 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet hover

4 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 19:49 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Okazion MITSUBISHI PAJERO 2.8 NAFT POMP INJETOR MEKANIK

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 12:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Pajero Automat

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 18:27 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi L200 4x4

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 08:11 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 Automat mundesi ndrrimi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
23 Mar 09:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi Outlander

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 12:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

Mitsubishi Outlander 2012 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:08 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkodër

Mitsubishi colt 2007 okazionn

2 600 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
05 Shk 19:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi l200 ne shitje shkoder.

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 18:59 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

L200 okazion

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 04:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Shitet arsye emigrimi

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Jan 06:17 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubish pajero

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 19:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi model ASX

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi model ASX

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 17:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi model ASX

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 21:01 Makina  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi model ASX

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 18:13 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

super gjendje tana sherbimet e bame

8 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 20:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Shitet super gjendje tana sherbimet e bame

8 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 06:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Super gjendje me te gjitha dekumentat

8 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 08:54 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet ose ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 18:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubish pajero 2.8 nafte

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 17:56 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Makina

5 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 13:18 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

mitsubish L 200

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 14:21 Makina  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi model ASX

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Pajero

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 18:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubish Pajero DID

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

SHITET FORISTRADA

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 08:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

SHITET MITSUBISHI 2.5 NAFT

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 20:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet mitsubishi pajero

7 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 18:22 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 16:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 02:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

MITSUBISHI Manual

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

Mitsubish outlander

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 10:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Shitet Mitsubishi L200 4x4

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 14:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi pajero

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkodër

Mitsubishi colt 1.5 naft 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 14:45 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi

14 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 20:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet

73 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkodër

Mitsubishi colt

1 EUR

14 Jan 12:03 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkodër

Micubishi cult 1.5 naft ekonomike 07

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 14:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitaubishi L200 off road ekstra

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 20:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:15 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Pajero Automat Viti 2004

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 19:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkodër

foristrada 4x4 micubishi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 14:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 ne Super Gjendje

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 14:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkodër

Mitsubishi L200 ne Super Gjendje

7 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione