Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fier | Automjete | Makina | Mitsubishi

ASX , 1
Carisma , 7
Colt , 38
Galloper , 1
Grandis , 1
L200 , 98
L400 , 1
Lancer , 6
Montero , 5
Outlander , 18
Pajero , 49

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:55 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 2.8

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:43 Dyqani ,

Mitsubishi Outlander 4X4

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:42 Dyqani ,

Mitsubishi Outlander 4X4 Gas-Benzin

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:40 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 ,

Mitsubishi l200 viti 97

4 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:07 ,

Mitsubishi L200//2.5 naft//2009//manual

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:29 ,

Mitsubishi pajero sport

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 21:05 ,

mitsubishi L200 2.5 naft viti 2013 ne super gjendje

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 11:58 ,

Mitsubish L200 Warrior

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 10:42 Dyqani ,

Mitsubishi L200 2.5 DI-D 136 CV km 123.000

14 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 09:08 ,

Mitsubishi colt Nafte

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 09:08 ,

Mitsubishi colt

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 18:07 ,

Mitsubishi Outlander Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 12:25 ,

Shitet .

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 10:58 ,

Mitsubishi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 14:42 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 06:50 ,

77.000 KLM ORIGJINALE-05 MITSUBISHI COLT

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Qer 17:05 ,

shitet okazion

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:54 ,

U SHIT FLM MERRJEP

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Qer 00:33 ,

Mitsubishi Colt 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 10:01 ,

Colt Automatic Benzine/gas BRC

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 01:51 ,

Fuoristrade mitsubishi gaz/benzine

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 19:09 ,

Makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 19:55 ,

Mitsubish Outlander 2.0 benzin 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 14:58 ,

Shitet ose nderrohet mitsubishi 4x4 shum i fuqishëm ��

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 11:39 ,

77.000 KLM ORIGJINALE-05 MITSUBISHI COLT

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Mar 19:50 ,

colt automatic 1.3 gaz/benzin brc origjinale

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 12:48 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 11:42 Dyqani ,

U SHIT Mitsubishi Colt 1.5 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 16:28 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN (3500€)

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 18:25 ,

OAZION

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 07:46 ,

Bleje te gjitha llojet e foristratave me karroceri

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 21:04 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Dhj 17:38 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 14:35 ,

Mitsubishi Colt//1.2 benzin-gaz//impjant fabrike//108 mij km

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 21:11 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 11:04 ,

SHITET MITSUBISHI OUTLANDER 2010 2.2 NAFTE

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 17:46 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 13:25 ,

SHITET MITSUBISHI PAJERO 4x4

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 17:07 ,

MITSUBISHI COLT 1.3BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Nën 16:24 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Nën 20:30 ,

Shitet L 200

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 09:51 ,

MITSUBISHI COLT

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Tet 12:23 ,

okazion!! mitsubishi outlander!!

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione