Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | One D

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | MINI One D | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:12 ,

Mini cooper diesel

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 17:42 ,

Shitet mini coper 1.4 naft

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:22 ,

Mini nafte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 10:56 ,

mini kuper

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 13:41 ,

������OKAZION 1.4 NAFT 2299 EURO MINI COOPER����

2 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 19:19 ,

Shitet Mini Cooper 1.4 Naft Vit 2005 Super Gjendje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:44 ,

Shitet Mini Cooper one D

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 16:14 ,

SHITET Mini COOPER D

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 18:48 ,

Mini oneD

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 17:36 ,

Mini Cooper OneD

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 13:24 ,

Motorr BMW

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 16:47 ,

Shitet Mini Cooper One D 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 10:39 ,

Shitet Mini Cooper one D

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:22 ,

Mini Cooper

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 06:33 ,

SHITET OSE NDERROHET

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 11:35 ,

Mini Coper One D

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 09:51 ,

Mini

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 13:43 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 13:53 ,

MINI One D

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 18:26 ,

MINI One D benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 17:33 ,

MINI ONE D 1.4 NAFTE MANUAL

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:18 ,

MINI ONE D 1.4 Nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:14 ,

SHITET MINI ONE D 1.4 NAFTE MANUALE

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:12 ,

Autoveture

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 16:54 ,

Mini Cooper

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:33 ,

Okazion!!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 12:17 ,

Shitet makina okazion

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 14:14 ,

Okazion!!! Mini Cooper One D

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 20:52 ,

Shitet mini one d full

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:20 ,

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 01:36 ,

Mini one

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 12:45 ,

Shitet mini cooper oneD

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 23:04 ,

MINI One D dizel okazion vetem sot edhe neser

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 12:19 ,

Mini cooper 1.6 benzine

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 21:53 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:01 ,

Mini One D -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 09:43 ,

Mini One D 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:44 ,

Mini coper one D

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 12:22 ,

Autoveture

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 13:48 ,

Mini Cooper One 1.4 Diesel Okazion edhe nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:49 ,

Mini One D

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 20:16 ,

Mini Cooper SD 1.4 Naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 20:16 ,

OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 22:06 ,

Mini one

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 11:54 ,

SHIT-NDERR MINI COOPER 1.4 NAFTE-04

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 17:31 ,

MINI One S benzin

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Korr 22:09 ,

shitet mini copper 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Jan 15:53 ,

Cooper 2006 letra 1 vit. okazion 3 dit sh/nderroh

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 22:27 ,

Okazion MINI One D

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 16:34 ,

Mini One -06 Park Lane okazioonnnn

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | MINI One D | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione