Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | ONE

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | MINI ONE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:57 ,

Mini cooper

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 12:33 ,

Shitet MINI Cooper

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:38 ,

MINI ���� ONE

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 05:56 ,

Mini Cooper

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:19 ,

Mini coper

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 11:36 ,

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 10:39 ,

Mini cooper BENZINE -GAZ

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:19 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 09:25 ,

OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 08:56 ,

Durres

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:02 ,

mini

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:02 ,

Mini Cooper

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 09:15 ,

MINI CUPER ONE 2002 1.6 BENZIN GAS NE LEJE QARKULLIMI

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 20:13 ,

Shitet makina

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 09:07 ,

Shitet Mini One

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Nën 20:33 ,

"OKAZION" shitet mini cooper

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 21:16 ,

mini cooper

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 15:49 ,

Minicooper one

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 20:52 ,

Mini

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 14:01 ,

MINI COPPER one

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:16 ,

Mini cooper one

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 13:15 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 07:09 ,

MINI ONE benzine/gaz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Gush 21:33 ,

Mini cuper

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 00:15 ,

Mini One Okazion 1.4 Benzin

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 21:02 ,

Shitet Makina

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 10:32 ,

Shitet Mini One

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 13:00 ,

Mini copper Automat

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:25 ,

Mini

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Korr 12:25 ,

Mini

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 00:35 ,

✅Mini ONE✅

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 20:06 ,

mini cooper one 1.6 benzine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 12:24 ,

Okazion vetem sot 2.600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 22:38 ,

mini cooper 1.6 benzin.gaz

3 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 23:57 ,

Mini cooper R52

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 19:10 ,

shitet mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 21:49 ,

Shitet ose nderrohet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 12:45 ,

Në super gjendje Mini Cooper për shitje

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 21:39 ,

Mini One ****FULL OPTION****

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 20:09 ,

Shitet Mini Cooper, cmimi i diskutueshem

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 16:45 ,

Mini Cooper S

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 21:48 ,

Shitet Mini Cooper One

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 22:09 ,

Minicooper gas benzine meDokumenta deri n shtator

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 16:05 ,

Mini copper one 1.4 disel/nafte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 11:25 ,

Mini cooper 1.6 benzin manuale

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 13:09 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:47 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 13:53 ,

Okazion Mini Cooper

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:29 ,

Shitje

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 10:15 ,

Mini cooper 1.4 vetme 35000 km orixhinale

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | MINI ONE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione