Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E-Class Të gjitha në Lezhë

E 200 , 42
E 220 , 186
E 240 , 5
E 250 , 32
E 270 , 118
E 280 , 24
E 290 , 1
E 300 , 5
E 320 , 71
E 350 , 13
E 500 , 1
E 63 AMG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:28 Makina , Lezhë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:39 Makina , Lezhë

Shitet E klass 2009 4matic

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:29 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz E220 Manual

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 10:21 Makina , Lezhë

Shes E clas 63

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:37 Makina , Lezhë

Makinameqera

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:45 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz E-350 4MATIC

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:42 Makina , Lezhë

E250 SUPER FULL

12 800 EUR

30 Maj 13:32 Makina , Lezhë

super full evo panoram sport packet

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:07 Makina , Lezhë

super full

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:03 Makina , Lezhë

evo sport packet super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:48 Makina , Lezhë

E Class Coupe Amg Full Opsion

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:28 Makina , Lezhë

okazion

2 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:44 Makina , Lezhë

Mercedes benz E200

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Maj 11:10 Makina , Lezhë

❌evo 3.2 super gjendje❌

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:17 Makina , Lezhë

��OKAZION‼️ Shitet per mosperdorim ‼️

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 19:55 Makina , Lezhë

super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:01 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz E320 CDI

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:47 Makina , Lezhë

SHITET

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 03:39 Makina , Lezhë

Mercedes benz

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 09:44 Makina , Lezhë

Mercedes Benz w210

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Pri 20:20 Makina , Lezhë

super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:48 Makina , Lezhë

Shitet EVO/// 320 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:30 Makina , Lezhë

Mercedez E 220 Avangard

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 14:13 Makina , Lezhë

Benz E-clas 99

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 00:34 Makina , Lezhë

E220d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 00:34 Makina , Lezhë

E220 Cdi Blueeficency 2015 Look AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 13:35 Makina , Lezhë

E350 4Matic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 09:33 Makina , Lezhë

Shitet E class 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 12:21 Makina , Lezhë

w211. 2.2 nafte automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:09 Makina , Lezhë

Shitet Mercedes-Benz E280 (evo)

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 00:09 Makina , Lezhë

Shitet Mercedes-Benz E280 (evo)

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 14:38 Makina , Lezhë

E class 220 bluefficency

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:49 Makina , Lezhë

evo sport packet super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 16:09 Makina , Lezhë

evo sport packet super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 15:02 Makina , Lezhë

evo Sport packet super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 13:57 Makina , Lezhë

evo sport packet full panorama

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:17 Makina , Lezhë

evo sport packet super full

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:53 Makina , Lezhë

mega full sport packet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:09 Makina , Lezhë

Mercedes Benz E class 270 2001 avangarde

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 20:37 Makina , Lezhë

Mercedes Benz E270 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:06 Makina , Lezhë

evo sport packet panoram super full

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 20:07 Makina , Lezhë

Shitet E-Class 270 Avantgarde

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:58 Makina , Lezhë

Mercedes E250 coupe

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 19:00 Makina , Lezhë

shitet per arsye emigrimi

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:55 Makina , Lezhë

E class 320 EVO/// 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:21 Makina , Lezhë

Mercedes benz E class 220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 00:14 Makina , Lezhë

Shitet ose nderohet me caddy maxi

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 18:57 Makina , Lezhë

Shes Mercedes benz w210 e270cdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:35 Makina , Lezhë

E 240 ne shitje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione