Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:16 Makina , Shkodër

c 220 naft

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:40 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C 200 CDI BlueEFFICIENCY VITI 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 19:37 Makina , Shkodër

MERCEDEZ

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 22:20 Makina , Shkodër

Pjese Kembimi Mercedes Benz C Class W204 0672256330

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:01 Makina , Shkodër

C-200 CDI Automat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 11:35 Makina , Shkodër

C 200 avangard ����Automat����

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 06:57 Makina , Shkodër

C 200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 15:03 Makina , Shkodër

C CLAS 200 CDI EVO AUTOMAT SPORT 2006 2007

49 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 12:10 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C200cdi w203

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 03:15 Makina , Shkodër

C 200 CDI AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 10:22 Makina , Shkodër

C 200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 12:05 Makina , Shkodër

C 200 Bluefficency ���� 2010����Kamjo Manuale

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:15 Makina , Shkodër

SHITET C203 SPORT EDITION

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:44 Makina , Shkodër

w203

380 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:44 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 09:03 Makina , Shkodër

C clas 200 CDI Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 22:30 Makina , Shkodër

C class 200

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 17:38 Makina , Shkodër

C class 200

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 17:31 Makina , Shkodër

C class 200

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 18:35 Makina , Shkodër

Shitet C Class W203.

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:33 Makina , Shkodër

C class w204

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 19:52 Makina , Shkodër

okazin

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 08:01 Makina , Shkodër

c200

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 12:04 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 12:56 Makina , Shkodër

Mercedes c200

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 12:34 Makina , Shkodër

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:58 Makina , Shkodër

Shitet benz super ne gjendje

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 00:14 Makina , Shkodër

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 14:52 Makina , Shkodër

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 22:54 Makina , Shkodër

MERCEDES BENZ C KLASS 200 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 13:08 Makina , Shkodër

kamion okazionn

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Gjendje: I ri
15 Sht 17:55 Makina , Shkodër

W203 c200nafte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 06:56 Makina , Shkodër

GAZ BENZINE AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 09:37 Makina , Shkodër

Mecedes benz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 21:19 Makina , Shkodër

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 13:54 Makina , Shkodër

Shitet Mercedez-Benz C200

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Korr 08:04 Makina , Shkodër

Mercedez Benz c 200 Evo

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 14:49 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:28 Makina , Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C200

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:03 Makina , Shkodër

Mercedes Benz c200

2 900 EUR

06 Qer 20:53 Makina , Shkodër

������ CClass

33 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 01:09 Makina , Shkodër

C 220 mercedes benz super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 13:22 Makina , Shkodër

c class 200 kompresor benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 20:03 Makina , Shkodër

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:47 Makina , Shkodër

Mercedes Benz c Class

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 13:15 Makina , Shkodër

c class 200 kompresor benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 00:38 Makina , Shkodër

SHITET MERCEDES C200 *ITALI*

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 17:14 Makina , Shkodër

shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 13:00 Makina , Shkodër

Mercedes benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione