Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B 250 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz B 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 09:22 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2013 Mercedes-Benz B250

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 18:19 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz B-Class 250 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz B250 Benzine -14 ❌❌Okazion❌❌

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 21:17 Makina , Tiranë

Mercedes B 250 AMG Line

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 15:19 Makina , Tiranë

Mercedes B-Class

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 10:05 Makina , Durrës

Shitet B class 250

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 13:09 Makina , Tiranë

B250

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 18:38 Makina , Vlorë

MERSEDEN BENZ B250

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 14:49 Makina , Tiranë

B-Class

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 22:06 Makina , Tiranë

B class

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 10:31 Dyqani Makina , Durrës

2013 Mercedes Benz B Class 250

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 21:24 Makina , Vlorë

MERSEDEN BENZ

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 10:51 Makina , Vlorë

Ottima Mercedes

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Jan 11:27 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Jan 11:15 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Jan 19:08 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Dhj 14:15 Makina , Vlorë

Mercedes i mrekullueshem

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Dhj 15:35 Makina , Tiranë

Makine ne shitje

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 08:47 Makina , Vlorë

B clasi

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 23:20 Makina , Durrës

B Class

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 09:41 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 18:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz•B 250•Viti 2014•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 22:18 Makina , Fier

MERCEDES BENZ B CLASS SUPER FULL OPTION 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 17:22 Makina , Tiranë

Shitet B CLass ne gjendje shume te mire

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:40 Makina , Durrës

❇️GOMA MICHELIN 225/45/17 ❇️ VITI 2018

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 21:07 Makina , Kavajë

Shitet Papafingo 1+1 me 100m2 verande+Garazhd

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 17:37 Makina , Elbasan

B klas

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Gush 21:12 Makina , Kavajë

Benz 250D

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 10:17 Makina , Tiranë

Shitet ose Ndrrohet B Klas 250 TURBO VITI 2015 FULL OKAZIONN

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 16:29 Makina , Durrës

Shitet B Class Full

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 20:41 Makina , Tiranë

SHITET B CLASS

24 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:09 Makina , Tiranë

2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Dhj 18:31 Makina , Tiranë

Mercedes B 250 dizel

1 300 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 17:03 Makina , Lezhë

Shitet makine

1 200 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 10:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz,Avangard

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 20:34 Makina , Durrës

Shitet BClass

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Shk 16:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz B Class Automat 77mij km.

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Dhj 18:53 Makina , Durrës

Mercedes benz B250 dizel

2 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz B 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione