Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 160 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:03 Makina , Durrës

A class

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:21 Makina , Durrës

Benc A klas 160 diesel 3600€ viti 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 12:32 Makina , Durrës

Mercedes a class 160 automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 18:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz A160

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 19:08 Makina , Durrës

Makina esht ne super gjendje

2 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje A class 2005 160

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje A class 2005 160

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:38 Makina , Durrës

Shitje

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:52 Makina , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:49 Makina , Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 23:29 Makina , Durrës

A-class 2001 gaz-benzin 1.6

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 02:24 Makina , Durrës

shitet per asrye mos perdorimi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 02:24 Makina , Durrës

shitet per arsye mos perdorimi n gjendje t shkelqyer

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 20:25 Makina , Durrës

2900€

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:36 Makina , Durrës

Mercedes Benz A160

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 15:52 Makina , Durrës

A KLAS 160 NAFTE AUTOMATIC 2007

3 500 EUR

16 Jan 22:26 Makina , Durrës

Mercedez benc

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 22:23 Makina , Durrës

Mercedez benc

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 09:11 Makina , Durrës

Okazjon shitet mercedez bec atomat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 02:23 Makina , Durrës

shitet a clas 1.6 naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:54 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 18:56 Makina , Durrës

Mercedez benz a clas160 automat nafte makina perfekte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 16:16 Makina , Durrës

Mercedez benz a clas160 automat nafte makina perfekte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 14:03 Makina , Durrës

����Shiten pjesë A Class ����

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 20:20 Makina , Durrës

A class

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 01:03 Makina , Durrës

Shitet okazjon

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 00:43 Makina , Durrës

Mercedez-Benz A160

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Nën 15:40 Makina , Durrës

A Class - Super Gjendje - 0686157847

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Makina , Durrës

SHITET BENZ A CLAS 2006 3000€

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:28 Makina , Durrës

Mercedez benz a clas160 automat nafte makina perfekte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 21:20 Makina , Durrës

A clas 160 nafte automat makina perfekte

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 13:37 Makina , Durrës

A klass

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 10:03 Makina , Durrës

Mercedez benz a clas160 automat nafte makina perfekte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 20:21 Makina , Durrës

AUTOMAT, 1.7 nafte, 2100 euro pak i diskutueshem

21 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 20:02 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

21 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 20:00 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

21 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 20:00 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

21 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:57 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, çmimi vetem sot

21 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:53 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

26 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:50 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:48 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, çmimi vetem sot

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:45 Makina , Durrës

Shitet per arsye emigrimi A class Automat, 1.6 nafte

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 21:14 Makina , Durrës

Super okazion AUTOMAT, NAFTE 2100 euro pak i diskutueshem

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:34 Makina , Durrës

2100 euro, 1.7 nafte, AUTOMAT, pak i diskutueshem

21 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione