Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 260 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 260 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 12:14 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes w211 2.4

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:02 Makina , Tiranë

Okazion!!!

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Maj 23:51 Makina , Gjirokastër

mercedes benz w210 benzine gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 23:56 Makina , Gjirokastër

Mercedes benz benzine gaz avangarede viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 20:33 Makina , Fier

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 18:55 Makina , Elbasan

MERCEDES BENC C KLAS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 18:10 Makina , Shkodër

VAJ I DJEGUR ME SHUMIC

70 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 21:35 Makina , Tiranë

Autubus Titanium 2010

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Dhj 05:34 Makina , Tiranë

Shitet benci benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 10:53 Makina , Berat

Mercedes Benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 14:03 Makina , Tiranë

Shitet benz benzin gaz 2.6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 21:14 Makina , Fier

Makina me qera fier

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 19:29 Makina , Tiranë

Makinë

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 11:17 Makina , Tiranë

Makin

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 12:47 Makina , Tiranë

Shitet

18 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 16:28 Makina , Sarandë

Metal dedektor makro

3 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 10:51 Makina , Librazhd

Mercedes-benz E-classe

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 18:40 Makina , Tiranë

Mercedez benz 410

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 12:44 Makina , Tiranë

Cklas 260 benzine gaz avantgard

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 00:35 Makina , Gjirokastër

Okazion!!!!Shitet E260 benzin-gaz!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 Makina , Gjirokastër

**SHITET ** Mercedes - Benz E-260 Gaz -Benzine ne shitje

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 17:06 Makina , Tiranë

E class ne shitje

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 15:25 Makina , Korçë

Benzine gaz

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 15:42 Makina , Korçë

c class 260 amg benzine gaz prins xhama zinj

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 20:35 Makina , Dibër

Goma dhe disqe mercedes nr 20 17 16 15

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 12:49 Makina , Gjirokastër

Mercedes - Benz E class gas - benzin

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 19:04 Makina , Korçë

Mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Nën 09:01 Makina , Elbasan

Okazion shitet benzi i sapoardhur nga Gjermania

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:23 Makina , Lushnjë

0685454217

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 19:02 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 13:53 Makina , Vlorë

Mercedes w 124

4 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 15:47 Makina , Durrës

C class w203 benzine gaz

3 500 EUR

30 Maj 18:23 Makina , Tiranë

e class 260 benzin/gaz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:50 Makina , Tiranë

Shitet benc e classe

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 20:45 Makina , Pogradec

Shitet IFA L 60

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 16:44 Makina , Korçë

Mercedes 260 dizel

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 15:30 Makina , Lezhë

Shitet makine

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 18:33 Makina , Korçë

Makina

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:01 Makina , Tiranë

E class Automatik Okazion

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:01 Makina , Fier

Mercedes Benz 260 Benzin/Gas

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:23 Makina , Korçë

Mersedez benx

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 10:20 Makina , Durrës

Mercedes Benzin-gaz 2.6 (mundesi nderrimi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 15:46 Makina , Tiranë

U SHIT FLM MERRJEP

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 20:35 Makina , Durrës

Mercedes 260 per arsyje emigrimi

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 18:21 Makina , Tiranë

Kamiocine vetsharkusi 3500euro

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 19:11 Makina , Durrës

Mercedes benz 260 v6

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 17:49 Makina , Tiranë

AMG 2.6 V6 GAS BENZIN

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 15:21 Makina , Fier

Mercedes c260 benzin-gas 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 06:55 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benzine-Gas

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 17:34 Makina , Durrës

shitet autobuz skania okazion

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 260 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione