Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Malësi e Madhe

Aixam , 1
Artega , 1
Audi , 37
Bentley , 1
BMW , 18
Citroën , 2
Fiat , 11
Ford , 29
Hyundai , 3
Jeep , 5
Lincoln , 2
MG , 1
MINI , 3
Mitsubishi , 10
Nissan , 2
Opel , 19
Peugeot , 1
Plymouth , 1
Renault , 8
Smart , 2
Ssangyong , 1
Suzuki , 3
Tata , 1
Toyota , 4
Volvo , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Malësi e Madhe,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Malësi e Madhe ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:14 Makina  ·  Aixam  ·  Roadline  ·  Malësi e Madhe

PESHQIR ORIGJINAL RICHMOND

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Malësi e Madhe

W124

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Malësi e Madhe

W124

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

Shitet Sprinter

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Malësi e Madhe

Benc

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Malësi e Madhe

Audi a4 3.0 naft

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Malësi e Madhe

shitet benz ML 350

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 12:07 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malësi e Madhe

shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Malësi e Madhe

VW PASSAT CC

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Malësi e Madhe

Shitet w124 pa letra

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 11:27 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Malësi e Madhe

Audi a4 3.0 naft

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malësi e Madhe

Passat 1999

1 300 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Malësi e Madhe

shitet

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 23:52 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Malësi e Madhe

Shitet Grand CherokeJeep 3.0 EcoDiesel Limited Super Gjendje

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc c220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc c220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc c220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 06:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc c220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 15:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc c220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 00:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Malësi e Madhe

Mercedes-Benz CLS 320 Nafte

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 14:25 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Malësi e Madhe

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 08:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Malësi e Madhe

MERCEDES-BENZ///CLS 320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 16:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Malësi e Madhe

Range Rover

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 02:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malësi e Madhe

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malësi e Madhe

shitet mercedes benz c220

5 500 LEK

08 Shk 17:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Malësi e Madhe

Volkswagen Touareg

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Shk 03:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Malësi e Madhe

Mercedes-Benz CLS 320 Nafte

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Malësi e Madhe

Mercedes c cklas 220

4 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 19:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Malësi e Madhe

Audi A4 2.7 automatik

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Malësi e Madhe

mercedes-benz E220

4 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Jan 22:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malësi e Madhe

shitet ose nderrohet

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 18:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Malësi e Madhe

Audi a4 2002 2.5 nafte

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benz

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 18:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Malësi e Madhe

Mitsubishi

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 18:35 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

Tata

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 18:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Malësi e Madhe

Audi A6

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Malësi e Madhe

Evo 280

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Malësi e Madhe

Kamjoncin Mercedes Benc Dopjo Gom Dopjogabin

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Dhj 17:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Malësi e Madhe

Mercedes-Benz CLS 320 Nafte

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Malësi e Madhe

Kamjoncin Mercedes Benc Pa Letra

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Dhj 09:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Malësi e Madhe

shitet opel korsa

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Malësi e Madhe

ML 280 cdi 4 matic

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Malësi e Madhe

Mercedes-Benz ML 320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Malësi e Madhe

S Class Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 09:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Malësi e Madhe

Kamjoncin Sprinter 313 CDI Mercedes Benc Dopjogabin

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Malësi e Madhe

Mercedes-Benz CLS 320 Nafte ��Okazion��

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Malësi e Madhe

Mercedes benc

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 17:25 Makina  ·  BMW  ·  645  ·  Malësi e Madhe

BMW 645ci 2005 400ps top condition,füll optional

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 00:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

OFERTË PËR DHURIM AUTOMJETESH (HYUNDAI KONA HYBRID 2019 1.6

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Malësi e Madhe

shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Malësi e Madhe juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione