Ford | Lushnjë | Automjete | Makina

Ford , 754
Fiat , 6
Audi , 5
Opel , 3
Toyota , 2
BMW , 2
Seat , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 16:07
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:48
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:30 ,

Ford Fusion 1.4 Naft Titanium

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte . nga Belgjika .Viti 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:01 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2009 W204 automat

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:35 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:09 ,

AUTO ERI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 ,

Okazion Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2006 Super Gjendje

28 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

okazion Mercedes E350 mega Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Okazion Mercedes E350BlueTech pronar2 . mega full

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

Ford Focus C Max 1.6 TDCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

✅Ford Focus 1.6nafte✅

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:58 ,

✅Ford Focus 1.6 nafte ✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:54 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin +gas fabrike viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:30 ,

Mondeo Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:17 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

FORD S-Max 2.0 Benzin + Gas ������������

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:29 ,

Ford fiesta 1.4 naft 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:10 ,

Ford Kuga 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:21 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:16 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:15 ,

ford fokus shes nderroj okazion sot..

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:58 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE MANUAL VITI 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 ,

Ford focus 2000

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:53 ,

Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009

3 100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:51 ,

Ford Fuzion 1.4 naft Sapo Ardhur 2007

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:35 ,

����FORD FOCUS 1.6 BENZINE 134.000 KM ZVICRA��

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 02:45 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 i 2007. 1.6 Gas-Benzine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 23:29 ,

Ford c-max okazion

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:37 ,

MAKINA TE NDRYSHME GENI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:18 ,

FIESTA 1.4 NAFTE VITI 08

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 16:20 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:48
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:00 ,

Okazion shitet ford focus tel 0694632328

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:57 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:57 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 10:57 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:55 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:55 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 10:54 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:26 ,

1.3 milion lek ford fokus 1.8 naft viti:2002

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:00 ,

Shitet ford focus

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:20 ,

Ford Fiest SE 1.6 Benzin automat Viti 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 14:37 Dyqani ,

FORD FOCUS V2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 14:35 Dyqani ,

FORD FIESTA

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:35 Dyqani ,

FORD CMAX

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 08:34 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione