Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Lushnjë

Acura , 11
Aixam , 3
Alfa Romeo , 110
Alpina , 2
Audi , 1095
Bentley , 2
BMW , 439
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 11
Chrysler , 16
Citroën , 156
Corvette , 8
Dacia , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 1
Dodge , 8
Fiat , 455
Ford , 1012
GMC , 1
Honda , 24
Hummer , 4
Hyundai , 63
Isuzu , 2
Jaguar , 22
Jeep , 22
Kia , 39
Lada , 2
Lancia , 63
Land Rover , 63
Lexus , 2
Lincoln , 4
Mazda , 18
Mercedes-Benz , 3684
MG , 1
MINI , 38
Mitsubishi , 58
Nissan , 128
Opel , 580
Peugeot , 303
Piaggio , 7
Porsche , 37
Renault , 303
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 130
Škoda , 35
Smart , 74
Ssangyong , 17
Suzuki , 26
Tata , 4
Tesla , 3
Toyota , 339
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2122
Volvo , 62
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:56
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz C240 4matic

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Vw Jetta 2.0L Benzine automatike

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Bmw X5 xDrive30i Panoramik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz ML320 BlueTec

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:26 Makina , Lushnjë

Mercedes benz OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:52 Makina , Lushnjë

Golf 5 1.9 TDI Goal

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 Makina , Lushnjë

Golf 6 �������� benzine

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:13 Makina , Lushnjë

AUDI A3 ,1.9 NAFTE ,VITI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 PLUS, 1.6 BENZINE + GAS, VITI 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 Makina , Lushnjë

��OKAZION MERCEDES BENZ E220 (Gjendje Perfekte)��

13 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz B klas , 1.8 CDI, viti 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Makina , Lushnjë

Mercedes S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012 Viti 2

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:39 Makina , Lushnjë

Porsche Cayenne 3.2 GAZ+BENZINE Automatike 2005 LooK 2010 GT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina , Lushnjë

OPEL ASTRA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina , Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina , Lushnjë

AUDI A4 ,ME NAFTE ,KAMBJO AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:30 Makina , Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Makina , Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, LEKURE, KAMER

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4, Viti 2007

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ B-CLASS

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:46 Makina , Lushnjë

Toyota Auris 1.4 nafte 2011��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…E class 350 nafte,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET….E class 2011,nafte 2.2��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Makina , Lushnjë

Shitet/Nderrohet!!audi a3 viti 2006 nafte 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 Makina , Lushnjë

Toyota Auris benzin/gaz 2009��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Makina , Lushnjë

OPEL MERIVA OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:35 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ B-CLASS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:20 Makina , Lushnjë

BMW Seria 530 Naft 2010 Automat

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Lushnjë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:59 Makina , Lushnjë

Nga belgjika����Bmw seria 3 2.0 naft automat full

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 Makina , Lushnjë

Shitet Bmw 318 ���� Full option Nga Belgjika����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Makina , Lushnjë

Volvo xc90 benzin-gaz

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:56 Makina , Lushnjë

Toyota

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:33 Makina , Lushnjë

Mercedes C220 Naft Viti 2008.��Full

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:33 Makina , Lushnjë

Ford Kuga 2.0 Naft��Viti 2012.Mundesi nderrimi

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:38 Makina , Lushnjë

OKAZION SUZUKI SWIFT

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Lushnjë

Mercedez avangard

7 700 EUR

Sot 13:09 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:09 Makina , Lushnjë

DR2 1.3 benzin-gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:09 Makina , Lushnjë

Opel Corsa benzin-gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

C class 220

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.6 benzin-gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Golf 6 AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Toyota Aygo AUTOMAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Audi A4 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Passat 2.0 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Golf Polo 1.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Golf 5 benzin-gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:08 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Lushnjë

Audi A3

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Lushnjë

Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione