Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma | Lezhë | Automjete | Makina

Audi , 76
Ford , 65
BMW , 63
Opel , 38
Fiat , 30
Renault , 18
Toyota , 17
Peugeot , 16
Smart , 15
Mitsubishi , 11
Nissan , 9
Jeep , 9
Hyundai , 8
Porsche , 7
Citroën , 6
Seat , 5
Kia , 4
Škoda , 4
Ssangyong , 4
Lancia , 4
Suzuki , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Rover , 2
Chrysler , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori Makina,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma Të gjitha | Makina | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:04 Makina , Lezhë

Audi A6 BiTdi 2017 FULL LOADED

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Makina , Lezhë

OKAZION Mitsubishi Outlander 2.0TDI 1 vit letra

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina , Lezhë

E250 SUPER FULL

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Makina , Lezhë

Touran 1.9 automatic

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Makina , Lezhë

VW Golf6 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Makina , Lezhë

AUDI A6 2.7 2008 SAPO ARDHUR����

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:39 Makina , Lezhë

PEUGEOT 1.6 E-HDI 2015

5 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:36 Makina , Lezhë

shitet Golf plus automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:30 Makina , Lezhë

shitet okazion touran automat

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 20:07 Makina , Lezhë

Smart

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 10:50 Makina , Lezhë

Smart ForTwo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 21:11 Makina , Lezhë

Smart ForTwo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 20:19 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz W204 250 cdi

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 15:22 Makina , Lezhë

bmw x5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:12 Makina , Lezhë

TOYOTA HILUX 2.4 NAFTE

7 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:00 Makina , Lezhë

Fiat Punto 1.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 21:06 Makina , Lezhë

Ford fokus 1.75 cc viti 2007 letra 1 vit paguara

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 16:57 Makina , Lezhë

Okazzion Alfa romeo 2004.1.9 nafte.!!

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 23:48 Makina , Lezhë

✅OKAZION ✅ w 204 220 viti 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:07 Makina , Lezhë

ML 350 CDI BLUETEC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 09:12 Makina , Lezhë

shitet E280 V6

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 20:01 Makina , Lezhë

Shitet

20 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 23:52 Makina , Lezhë

Suzuki grand vitara 1.9 4x4

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:58 Makina , Lezhë

Okazion!!!

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 12:27 Makina , Lezhë

C class 300 Gaz - Benzin

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 04:19 Makina , Lezhë

Shitet per arsyje emigrimi

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 12:43 Makina , Lezhë

Shitet Fiat grande punto 1.3 nafte automat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 17:31 Makina , Lezhë

4x4 off road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:59 Makina , Lezhë

Shitet golf

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 20:19 Makina , Lezhë

Shitet Ford fiesta

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 16:28 Makina , Lezhë

Disqe 17+ Goma Audi A5, A4, A3. C class, E class. Golf 5,4

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 11:57 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz Vito 2009 220 cdi

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 09:50 Makina , Lezhë

Toyota rav4 blackedition

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:23 Makina , Lezhë

Wolgsvagen touran vit 2005 I sapo ardhur nga zvicrra

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:21 Makina , Lezhë

Tiguan tfsi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 23:52 Makina , Lezhë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:17 Makina , Lezhë

LANCIA YPSILON 1.3 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 16:47 Makina , Lezhë

ML 320 W164

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 21:20 Makina , Lezhë

Shitet Makina

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Korr 09:48 Makina , Lezhë

Mercedes benz c220 cdi manual

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 10:30 Makina , Lezhë

Polo 1.4 tdi okazion❗️❗️❗️❗️

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 23:12 Makina , Lezhë

Shitet C class 220 OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 11:44 Makina , Lezhë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 18:31 Makina , Lezhë

Shitet mercedez benc ne gjendje shum te mir

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 14:20 Makina , Lezhë

Audi a4

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 23:19 Makina , Lezhë

Shitet nisan navara DC 4 WD

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 23:17 Makina , Lezhë

Jeep grand cherokee

8 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 17:48 Makina , Lezhë

Hyundai Getz 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:43 Makina , Lezhë

Shitet w203

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 03:07 Makina , Lezhë

1,9,shitet-ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Të gjitha | Makina | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • goma në kategorinë All Category
  • goma në kategorinë Pjesët rezerve
  • goma 16 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • GOMA në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione