Kavajë | Automjete | Makina | Lancia

Delta , 1
Lybra , 2
MUSA , 2
Ypsilon , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lancia | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:35 ,

LANCIA MUSA 1.3 DIESEL VITI 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 Dyqani ,

����LANCIA YPSILON OKAZION ����

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:05 ,

Lancia Musa 1.3 Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 17:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:29 ,

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 09:53 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 15:39 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 17:46 ,

*OKAZION* LANCIA YPSILON 1.4 BENZINE/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 17:38 ,

*OKAZION* LANCIA YPSILON 1.4 BENZINE/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 16:06 ,

okazion

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 23:48 ,

okazion

850 EUR

19 Qer 12:16 ,

Lancia

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:43 ,

Shes lancia delta 2010 6000€ i diskutueshem

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 18:40 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 20:18 ,

Lancia Ypsilon benzin

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 19:48 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Korr 20:22 ,

Okazion Shitet Lancia me dogane te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 21:11 ,

Lanci ypsilon 1,1 benxin

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 20:54 ,

Lancia Ypsilon benzin

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 10:30 ,

Lancia Ypsilion -98

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lancia | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione