Makine | Kurbin | Automjete | Makina

Fiat , 11
Ford , 10
Opel , 5
BMW , 5
Audi , 5
Toyota , 3
MINI , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Zastava , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Bugatti , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori Makina,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Të gjitha | Makina | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:38 ,

Renault clio

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 14:21 ,

fiat punto 1.2 16v

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 22:29 ,

Shitet FORD TRANSIT

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:10 ,

Shitet r class 320 pa takse luksi.Full Opsion .

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 17:23 ,

Shitet ose nderrohet B class 1.8 nafte Automat 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:16 ,

Shitet E Class

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:32 ,

Okazion��Range Rover SPORT��2.7automat��

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 08:32 ,

Ford

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 08:35 ,

Makine Auto veture

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 08:01 ,

Shitet ose nderrohet BMW

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 18:26 ,

Citroen c5 1.8 benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 15:43 ,

Mercedes-Benz B200 Automat

4 050 EUR Çmimi me zbritje

03 Sht 10:44 ,

Shitet Mercedes-benz e220 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:12 ,

Shitet Mercedes-benz e 220 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 12:59 ,

passat portobagazh

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 14:14 ,

Shitet ose nderrohet Passat cc 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 12:18 ,

Makine benx 320

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 11:29 ,

Shitet E270

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:37 ,

Fiat punto

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 13:52 ,

MAKINE BENZINE+GAZ, MOTOR 800, VITI 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 20:03 ,

Mercedes Benz R class

8 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:41 ,

Opel corsa

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:08 ,

Shitet makine

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:38 ,

Makinë për shitje

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 20:44 ,

Lancia Delta

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 19:10 ,

Mercedes-Benz E270 Cdi Full Portobagazh URGJENT!!!

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:18 ,

Volkswagen Caddy

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:47 ,

���� O K A Z I O N ���� A class 170 automat super

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 20:30 ,

A class 170 automat

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 11:09 ,

mini cuper 1.4

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 04:46 ,

Shitet audi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 15:14 ,

Shitet makina

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 10:58 ,

alfa romeo 147 gaz-benzine

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 12:43 ,

Audi A6 Sline

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 17:52 ,

Passat

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 11:49 ,

Shitet evo viti 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 06:17 ,

Bmw 535d xdrive 2014 okazion

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 16:04 ,

Fiat 127 benzin

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Mar 10:02 ,

BMW 750I

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 18:19 ,

Shes makine

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 14:17 ,

Fiat bravo super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 08:36 ,

Fiat bravo super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 15:33 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 17:43 ,

Fiat bravo super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Të gjitha | Makina | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione