Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

a class automat | Korçë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a class automat,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj a class automat All | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 20:39 Makina , Korçë

❌SHITET VW PASSAT 2.0 TDI SE/AUTOMAT/VITI 2015❌

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 17:54 Makina , Korçë

A Clas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 21:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 Kompressor Avantgarde Automat ����✅

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E320 CDI EVO Automat ����

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 14:32 Makina , Korçë

Mercedes ☆2013☆ E220 Automat okazion pak dit

12 000 EUR

17 Dhj 17:39 Makina , Korçë

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 11:19 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 11:55 Makina , Korçë

Mercedes benz c class 200 U SHIT FLM MERJEPP

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:14 Makina , Korçë

A class automat lungo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 13:43 Makina , Korçë

A class automatik ardhur zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:15 Makina , Korçë

OKAZION …Shitet a class Lungo 1.8 Benzine -Gaz .Stag

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 16:27 Makina , Korçë

Shitet A class automat ! OKAZION 1600€

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 02:03 Makina , Korçë

U SHIT FLM MERR JEP

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 19:28 Makina , Korçë

golf 6 gtd U SHIT flm merrjep

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 02:56 Makina , Korçë

Mercedes viti 2010 automat 200 cdi bluefic

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 09:27 Makina , Korçë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 09:49 Makina , Korçë

❌ Okazion VW GOLF 1.9 TDI / Viti 2008 ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 13:03 Makina , Korçë

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 19:35 Makina , Korçë

u shit flm merjep⚡⚡⚡

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 08:37 Makina , Korçë

A class 1.7cdi Viti 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a class automat | All | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information