Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a class - Makina Të gjitha në Korçë

Audi , 5
BMW , 2
Volvo , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a class,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj a class Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:21 Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Korçë

Okazion Mercedes Benz C Class Full Option

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:37 Makina , Korçë

VOLVO XC90 2.4D AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Makina , Korçë

VOLKSWAGEN CADDY MAX 1.9TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:55 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 21:17 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:14 Makina , Korçë

Mercedes Benz A class 180 Automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 11:57 Makina , Korçë

A-Class(Lungo),Automat B/G,Letra te sapoprera

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 13:54 Makina , Korçë

Benz A-Class 2.0 nafte

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 11:44 Makina , Korçë

SHITET E220 CDI AUTOMAT ���� 4500€

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 12:57 Makina , Korçë

A-Class,(Lungo),Automatik,Dok 2024-2025

2 350 EUR

09 Maj 11:13 Makina , Korçë

A-Class 170 Benzine+Gas, Zvicra

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 23:04 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 00:21 Makina , Korçë

Audi 2.8 quattro gaz benzin

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 18:16 Makina , Korçë

Mercedes E klas 200cc automatik 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 19:48 Makina , Korçë

Ford 1.6 nafte viti 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:32 Makina , Korçë

Chervolet automat 2.0 naft U shit flm merrjep

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:41 Makina , Korçë

Shitet ndrohet A class

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 04:48 Makina , Korçë

A Clas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:47 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ E200 KOMPRESOR AVANGART AUTOMAT 2007����

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 12:00 Makina , Korçë

A Class 170 Lungo Elegance

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Jan 14:32 Makina , Korçë

Mercedes ☆2013☆ E220 Automat okazion pak dit

12 000 EUR

10 Jan 17:01 Makina , Korçë

Mercedes Benz A170cdi-00

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 14:12 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 15:57 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 18:52 Makina , Korçë

Audi A6 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 17:39 Makina , Korçë

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 17:52 Makina , Korçë

A 170 CDI

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 11:19 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 21:19 Makina , Korçë

❌U Shit ❌

1 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 11:55 Makina , Korçë

Mercedes benz c class 200 U SHIT FLM MERJEPP

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 12:59 Makina , Korçë

Rang Rover Vogue 3.0 naft me dogan

51 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 13:34 Makina , Korçë

A class 1.8 naft 2006 blu 2200 euro okazion

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 23:30 Makina , Korçë

Shitet A-Class (lungo) Benzine-Gas letra 2 vjet

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:14 Makina , Korçë

A class automat lungo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 20:55 Makina , Korçë

A-Class Lungo ,Benzine-Gas, Shume Ekonomike

1 800 EUR

10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 13:43 Makina , Korçë

A class automatik ardhur zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 12:46 Makina , Korçë

Audi Q3 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a class | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione