Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kia Të gjitha në Fier

Borrego , 1
Carens , 6
Carnival , 14
Magentis , 1
Optima , 3
Picanto , 4
Rio , 3
Rocsta , 3
Sephia , 2
Shuma , 9
Sorento , 24
Soul , 3
Sportage , 10
Venga , 3
cee´d , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:09 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:55 Makina , Fier

‼️KIA SORENTO‼️

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:25 Dyqani Makina , Fier

Kia Sorento 4wd viti 2007 2.5 16v crdi 17cv

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:15 Dyqani Makina , Fier

Kia Sportage ▫️viti 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
01 Tet 13:00 Makina , Fier

Kia sorento

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 01:29 Makina , Fier

��Okazion��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 19:52 Makina , Fier

�� OKAZION KIA ��

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:51 Makina , Fier

Kia Carnival

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 20:13 Makina , Fier

Kia Carnival

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 18:33 Makina , Fier

Kia

1 EUR

08 Sht 20:02 Makina , Fier

Kia optima(k5)

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 17:22 Makina , Fier

Shitet Kia Carens CRDI 2.0 diesel

4 498 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:30 Makina , Fier

Shitet KIA CeED

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 13:21 Makina , Fier

KIA 2010 AUTOMAT

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 23:00 Makina , Fier

KIA K7 (CADENZA) Gaz Fabrike 100%

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Mar 14:05 Makina , Fier

KIA

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 09:08 Makina , Fier

kia

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 15:04 Makina , Fier

Kia sorento 2.5 nafte viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 15:18 Makina , Fier

Kia Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:31 Makina , Fier

kia 2.9 naft

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 22:03 Makina , Fier

kia 2.9 naft

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 07:37 Makina , Fier

kia soul

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 17:13 Makina , Fier

Kia

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 07:28 Makina , Fier

KIA Soul

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 00:33 Makina , Fier

Vetur

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 19:02 Makina , Fier

Shitet Kia

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 03:07 Makina , Fier

kia carnival

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:03 Makina , Fier

KIA MOHAVE 2013!

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Kia Rio viti 2012 1.4 crdi

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
17 Mar 11:57 Makina , Fier

Shitet KIA K5 OPTIMA

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 21:31 Makina , Fier

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:00 Makina , Fier

Kia

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 12:39 Makina , Fier

Kia Carnival 2.9l

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 14:48 Makina , Fier

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 11:37 Makina , Fier

KIA 3.0 DIESEL AUTOMAT FULL 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Tet 17:25 Makina , Fier

Shitet KIA 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 22:32 Makina , Fier

Kia

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:48 Makina , Fier

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 10:17 Makina , Fier

Shitet.....

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Korr 08:52 Makina , Fier

Kia Sorento

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:33 Makina , Fier

Kia Sorento Super Gjendje !!

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:32 Makina , Fier

U shit KIA SPORTAGE

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 13:11 Makina , Fier

Kia

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 17:21 Makina , Fier

Shiten makina

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 19:11 Makina , Fier

Kia ceed

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 09:15 Makina , Fier

Lexo pershkrimin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 16:52 Makina , Fier

Kia

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 22:10 Makina , Fier

Shitet ��OKAZION��

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:16 Makina , Fier

KIA PICANTO

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 11:28 Makina , Fier

Shite per arsyej emigrimi okazion

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione