Ford | Kavajë | Automjete | Makina

Ford , 497
BMW , 5
Audi , 3
Opel , 2
Fiat , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:26 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 ,

FORD C MAX 1.6 DIESEL VITI 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07 Dyqani ,

OKAZION !!! FORD C.MAX - AUTOMATIK 1.6 NAFTE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Ghia” 09

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:45 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel Sapo ardhur!08

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Dyqani ,

Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel Sapoardhur 08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:38 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”10

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:38 Dyqani ,

FORD FIESTA BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:24 Dyqani ,

Ford Focus 1.8 naft viti 2006 me dogan te paguar

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:23 Dyqani ,

Ford fusion 1.4nafte 2006 me dogan te paguar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:22 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 nafte 147 mij km. Me dogan te paguar

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:58 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:40 ,

OKAZIOON.FORD.C.MAX.1.6.NAFT.2006.PERFEKT.

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

Okazion Focus 1.6 TDCI Klima

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:49 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2010 0682250078

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2008 0682250078

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:36 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD C MAX TITANIUM 1.8 BENZIN+GAZ KM 150.000

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:35 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 NAFT VITI 2007 KM187.000

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:19 ,

Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:18 ,

Ford Focus

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 ''OKAZION''

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:50 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 DIESEL VITI FUNDI 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

25 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 Dyqani ,

❌❌Super Okazion Bmw X5 3.0 benzin_gaz❌❌

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:56 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 09:05 ,

Ford Focus 1.9 Nafte 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

❌❌C 250 4X4❌❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

C 230 super okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️u shit⛔️⛔️

23 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:15 Dyqani ,

��⛔️⛔️E Shitur ⛔️⛔️��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 Dyqani ,

��⛔️E Shitur⛔️��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:55 Dyqani ,

Bmw 120d Automatike

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:43 Dyqani ,

SHITUR ��⛔️ Per cmime okazion vizitoni linkun me posht

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

⛔️SHITUR��PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSHT

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 00:23 Dyqani ,

❌❌U shit u shit ���� ❌❌

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione