Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XJ

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jaguar XJ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:45 Dyqani ,

Jaguar XJ 2.7 naft

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 ,

Jaguar XJ-L Presidencial 3.0 Diesel 272 hp

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 09:25 Dyqani ,

JAGUAR XJ, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR V6 3.0 NAFTE

17 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 11:30 Dyqani ,

Jaguar XJL

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 09:08 ,

Jaguar XJL 3.0 Lungo 2012 Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:59 ,

Jaguar XJ6 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 22:53 ,

Jaguar xj

9 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 11:39 Dyqani ,

Jaguar XJL

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 09:32 ,

Jaguar Xj8 Nderrohet

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Shk 11:59 Dyqani ,

U SHIT Jaguar Xj L 3.0 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 15:38 ,

Jaguar XJ 3.0 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 15:27 ,

JAGUAR XJ 3.0 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 19:24 ,

Jaguar

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:20 ,

Jaguar xf 2010 i diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:27 ,

Jaguar

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 07:43 ,

!!!OKAZION!!! Shitet Jaguar XJ 2011 3.0 Naft

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 07:01 ,

!!!OKAZION!!! Shitet Jaguar XJ 2011 3.0 Naft

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 21:01 ,

Jaguar XJ 3.0 V6 Premium Luxury Aut

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 14:17 ,

Jaguar XJ

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 15:48 ,

Jaguar XJ 3.0 naft 2011

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:17 ,

Auto LiBle, Jaguar Xj Type Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:30 ,

Okazion 19900 jaguar xj L 2011

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 08:42 ,

Okazion jaguar xj Lang portfolio 21.000 euro

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 09:44 ,

Jaguar XJ Long portofino

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 11:27 ,

Jaguar XJ 5.0 Benzine ����

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:36 ,

Jaguar xj L 2011

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 09:43 ,

Shitet Jaguar XJ

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 09:03 ,

Jaguar XJ 3.5 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 22:49 ,

Shitet Jaguar XJ OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 08:54 ,

Jaguar xj6

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:29 ,

JAGUAR XJ V6 3.0

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 10:29 ,

JAGUAR XJ V6 3.0

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:12 ,

Klodian

39 955 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Maj 13:38 ,

Okazion

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:13 ,

OKAZION Jaguar XJ 3.0 2011

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:49 ,

Jaguari xj

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 22:50 ,

Jaguar xj

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 22:01 ,

Jaguari

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:03 ,

Jaguar XJ

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 20:28 ,

Jaguari xj 2.7 naft vit 2008 automat

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 11:44 ,

okazion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 08:53 ,

okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 13:24 ,

okazion

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 16:18 ,

Shitet Jaguar XJL 5.0 V8

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 15:04 ,

Okazion Jaguar

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 14:17 ,

okazion

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 11:28 ,

okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 10:11 ,

okazion

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 09:21 ,

okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:06 ,

okazion

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jaguar XJ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione