Gramsh | Automjete | Makina

Acura , 1
Audi , 39
Bentley , 1
BMW , 25
Bugatti , 1
Citroën , 1
Fiat , 20
Ford , 43
Honda , 6
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Jaguar , 6
Jeep , 1
Kia , 9
KTM , 1
Land Rover , 36
Lexus , 2
MG , 1
MINI , 1
Mitsubishi , 15
Nissan , 17
Opel , 20
Peugeot , 6
Porsche , 4
Renault , 20
Rover , 1
Seat , 9
Škoda , 4
Smart , 3
Suzuki , 3
Toyota , 28

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:46 ,

SHITET TUAREG 6200 EURO/ NDERROHET

Historiku i makinës

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 ,

Vw Polo

Historiku i makinës

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:15 ,

Renault Megane

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

VW Golf V

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 ,

VW Golf IV

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Renault Megane

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:14 ,

Audi A4

Historiku i makinës

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:13 ,

Audi A3

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:13 ,

Opel Combo

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Vw Golf IV

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:12 ,

Ford Focus

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:25 ,

Shitet Mercedes-Benz R CLASS

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 17:47 ,

Shitet PASSAT 2.0TDI

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

FORD RANGER 2014

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:16 ,

SHITET BMW 320D

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:41 ,

Ford Fusion 1.4 d 2.100 Euro Disk viti 2005

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:02 ,

Shitet Benz 190

Historiku i makinës

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 13:47 ,

Hyundai tucson

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 21:05 ,

SUZUKI VITARA

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 21:24 ,

Shitet urgjenttt seat ibiza 1.9 naft tdi. 1550€.

Historiku i makinës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 21:43 ,

2800€ ALFA ROMEO 159

Historiku i makinës

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:00 ,

OKAZION, RENO SCENIC

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:57 ,

shitet Land Rover 4×4

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 09:50 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 22:35 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 10:20 ,

SHITET C-CLASS 200 NAFTE

Historiku i makinës

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 22:39 ,

Hyundai tucson automatic 2009

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 17:42 ,

Audi

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:37 ,

Land rover freelander 2001 pa letra

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 22:49 ,

Ford fiesta 1.4 nafte 2008,2500 € i diskutushem

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:08 ,

Seat ibiza 1.4 naft

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 15:37 ,

Shitet makina Kia

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 20:44 ,

VW Passat 1.9tdi

Historiku i makinës

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 20:41 ,

Passat 1.9.tdi

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:33 ,

Benz w124

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 20:08 ,

Okazion Shitet suzuki samurai

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 22:50 ,

Okazion 4500€

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:05 ,

w124 250 turbo

Historiku i makinës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:57 ,

w124 250 turbo

Historiku i makinës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:58 ,

Shitet dhe nerrohet Fiat punto 2001.

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 14:06 ,

Shitet pasat benzin-gaz super gjendje

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione