Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Shkodër

B-Max , 3
C-Max , 86
Cougar , 1
Courier , 6
Edge , 2
Escort , 21
Explorer , 2
Express , 1
F 150 , 1
F 250 , 1
F 350 , 1
Fiesta , 247
Focus , 398
Fusion , 38
Galaxy , 176
Ka , 36
Kuga , 8
Mondeo , 101
Mustang , 3
Ranger , 6
S-Max , 13
Tourneo , 9
Transit , 93
Windstar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:16 Makina , Shkodër

FORD FIESTA TITANIUM FULL

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:57 Makina , Shkodër

SHITET 1.4 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:44 Makina , Shkodër

ford c max full option

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Makina , Shkodër

Ford transit 5+1 i 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Makina , Shkodër

Ford S-Max I vitit 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:51 Makina , Shkodër

Ford ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 16:28 Makina , Shkodër

Ford Fiesta TITANIUM 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:28 Makina , Shkodër

Ford fiesta 1,4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 21:37 Makina , Shkodër

Ford Focus 2.0 Nafte Viti 2005

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:59 Makina , Shkodër

Ford Fusion viti 2005 1.4 Nafte/Diesel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:10 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6 nafte 2800€

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:10 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6nafte 3700€

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:10 Makina , Shkodër

Ford Focus 3800€ Viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:28 Makina , Shkodër

Ford S-Max

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:25 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 13:25 Makina , Shkodër

Ford Focus

4 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 02:24 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 00:43 Makina , Shkodër

Ford Focus titanium 1.6 nafte 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 14:59 Makina , Shkodër

Sharon

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 09:00 Makina , Shkodër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 21:35 Makina , Shkodër

Ford Galaxy 1.9 naft manual 6+1

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 21:19 Makina , Shkodër

Ford galaxy automat

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 12:58 Makina , Shkodër

OKAZION!!! SHITET FORD FOCUS 1700 EURO

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 18:42 Makina , Shkodër

Ford KA 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 22:17 Makina , Shkodër

Shitet ford fokus ne gjendje te mir

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 12:54 Makina , Shkodër

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:58 Makina , Shkodër

shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 13:15 Makina , Shkodër

Ford transit

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 13:04 Makina , Shkodër

Shitet ❇️Ford Kuga❇️

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 10:14 Makina , Shkodër

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 23:08 Makina , Shkodër

Ford Focus 18tdi

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:36 Makina , Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 17:34 Makina , Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 22:43 Makina , Shkodër

Ford focus 1.6 naft ekonomike top 08.dogan

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 09:16 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 17:03 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 18:13 Makina , Shkodër

Shitet Ford Fiesta 1.4nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 01:14 Makina , Shkodër

Ford tranzit 5+1

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 14:43 Makina , Shkodër

Shitet me letra deri korrik

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:49 Makina , Shkodër

Ford Tourneo viti 2005

2 750 EUR

16 Jan 12:17 Makina , Shkodër

Ford focus 2007

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:18 Makina , Shkodër

ford focus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:26 Makina , Shkodër

Shitet Ford Galaxy;Viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Jan 12:22 Makina , Shkodër

Shitet Ford Galaxy ,Viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Jan 21:16 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjo automat 2000 lek 0685204913

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 21:01 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet me kamjo automat 2000 lek

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:30 Makina , Shkodër

Shitet ford focus viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 23:23 Makina , Shkodër

Ford courier

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 10:00 Makina , Shkodër

Shitet Fiesta e 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 21:40 Makina , Shkodër

ford tranzit 4+ 1 ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione