Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf - Makina Të gjitha në Fier

VW Volkswagen , 1833
Audi , 39
Ford , 18
BMW , 10
Opel , 8
Renault , 6
Citroën , 4
Toyota , 3
Fiat , 3
Grecav , 3
Peugeot , 3
Porsche , 3
Seat , 2
Acura , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

▫️Volkswagen Golf 5p ▫️viti 2012 ▫️1.6 tdi 105cv

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf 5p viti 2012 1.6 tdi 105cv

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf viti 2015 2.0 tdi 150cv DSG

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf viti 2021 2.0 tdi 150cv DSG

28 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf V 2.0 200 cv GTI

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

✅1.6 BENZIN-GAZ 2008✅

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 - 2.5 Gaz + Benzinë*

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf 6 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5 1.9 TDI super gjendje..!!!!

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-Benz c300 Panoramic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:00 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat doblo 2015 1.6 Multijet

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 kompressor

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

OKAZION Golf 6 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Mercedes-Benz ML350 Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:00 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN 2011 FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Fier

G 63 AMG 2023 (5400 KM) FULL OPSION

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY MAX 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

C 200 BENZIN 2007 SUPER GJENDJE

4 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fier

SHITET VW GOLF 5 PLUS

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

����AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

17 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 R-LINE FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione