Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 6857
Audi , 38
Ford , 14
Opel , 6
BMW , 6
Renault , 5
Citroën , 4
Porsche , 4
Fiat , 3
Hyundai , 3
Daewoo , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Chrysler , 2
Honda , 2
Jeep , 2
BAIC , 1
Seat , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

MERCEDES BENZ X KLASSE 250d

25 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ E220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Fier

Mercedes Benz S-class viti 2010

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ B200 Face Lift Viti 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 Benzin Gaz kompresor.

5 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  450  ·  Fier

Mercedes SL 450

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 220 viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz E220 viti 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz C-300

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

Mercedes GL 350 bluetec blueefficiency amg line okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes b 250 2.0 benzin full opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ GLC 220 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:39 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER AUTOMAT 4X4 2.4 BENZINE

44 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Shitet Mercedes-Benz C-class

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

E class 5.5 amg full

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ E250 CDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 250 CDI ZVICRA CH

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

MERCEDES BENZ B180 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARDE ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 350d 265cv

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Fier

Mercedes Benz Avantgarde ▫️A150

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ E 220 NAFTE AUTOMAT ��������������������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. E. 220 NAFTE. AUTOMATIK SUPER

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Mercedes Benz E 280 CDI Avantgarde viti 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

MERCEDES E 300 BENZIN Ardhur nga gjermania

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione