E class | Fier | Automjete | Makina

Ford , 57
Audi , 20
BMW , 9
Toyota , 6
Fiat , 6
Renault , 6
Nissan , 4
Opel , 3
Jeep , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Smart , 2
Seat , 1
Hyundai , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E class,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E class Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:56 ,

Mercedes Benz 2.0 nafte 2006

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:45 ,

E 55 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Mercedes Benz c class 270 automatic

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

MERCEDES C300 FULL PANORAMA

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

Mercedes C220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

CITROEN JUMPY 200 BENZIN GAZ (ZVICRA)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

OKAZION C300 VP2010 ��95 MILJE��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:02 ,

OKAZION MERCEDES W204 C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:01 ,

Shitet B Class

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:01 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:01 ,

BMW X5 300 benzin pa taks luksi.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:00 ,

OKAZION DISQE NR 20 BASHK ME GOMA 80% 350 EURO

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:36 ,

Shitet e class cmimi i diskutushem

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

Mercedes B class 200 AUTOMATIK GAz BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:48 ,

E-class 320 EVO Avantgard (Cmimi i diskutueshem)

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

E CLASS 250 NAFT 2010 TWINTURBO (SUPER GJENDJE)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Mercedes Benz E320 nafte 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Mercedes s class lungo full okazion pa taks luksi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Mercedes Benz E class 220 ‼️

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 ,

⚡️E class 350 Bluetec⚡️

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:34 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Automatike

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Audi A3 1.9 TDI S-Line

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Toyota Rav4 2,2 D-CAT 4WD Executive Full!!!

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 TDCi Titanium Me Targa!!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:32 Dyqani ,

OKAZION!! BMW X6 3.0 xDrive Me Targa!!

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Okazion!! Hyundai SantaFe 2.2 CRDI Automatike

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI Full !!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Dyqani ,

Audi A3 TDI S-Line Automatike+F1

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Dyqani ,

Volkswagen Passat TDI Highline

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

Benz C class w204 nga USA

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani ,

E Class 270 Portobagazh ✅

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:27 ,

���� Mercedes B Class B170 Benzin Gas����

4 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

E Class

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 ,

Mercedez benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Shes E class E 350 cdi 4 matic full extra

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 ,

E Class 200 Benzin Gaz

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

E Class 320 CDI Automat Viti 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

A-Class 1.7 Naft - Kamjo Automat - Viti 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

A Class 170 Naft - Kamjo manuale - Letrat Janar 2022

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

A Class Benzin Gaz - Kamjo Automat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

B class

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:51 ,

Okazionnnnn

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Mercedes Benz E 211 270 Naft

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:56 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E class | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione