A class | Fier | Automjete | Makina

Ford , 4
Honda , 4
Citroën , 3
Jeep , 3
Audi , 2
Opel , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A class,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A class Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:26 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:17 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:55 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 ,

Mercedes benz A180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:29 ,

A Class Benzin Gaz - Kamjo Automat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

A-Class 1.7 Naft - Kamjo Automat - Viti 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

A Class 170 Naft - Kamjo manuale - Letrat Janar 2022

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 ,

Okazion Honda FR-V

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:03 ,

Mercedes benz GLK220 4Matic

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:20 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:57 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:49 ,

Çelës me 2 dhe 3 dalje, me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:37 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:39 ,

Shitet a class 1.6 benzin super gjendje kondicioner

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:38 ,

Shitet a class 1.6 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 11:36 ,

C class 220 2005

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 08:57 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:39 ,

‼️Mercedes Benz ML320 me Sustaa ‼️

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:39 ,

Shitet a class 1.4 benzin

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 00:32 ,

Audi A4 Automatik Viti 2003 Letra per 1 Vit Mundesi Ndrrimi

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:35 ,

A-Class

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:08 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Pri 00:05 ,

Shitet Mercedes benz A class

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 22:11 ,

��Mitsubushi Pajero 4x4 DID��

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 17:06 ,

Citroen okazion

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:53 ,

Shitet A-Class

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 17:07 ,

Mersedes - Benz R

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 15:58 ,

Citroen Picasso OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:31 ,

����Mercedes Benz A180 cdi����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 16:37 ,

Okazion A Class 170

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:34 ,

Mercedes Benz A180 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 18:56 ,

���� Shitet / Nderrohet MERCEDES BENZ VITO 2015 ����

13 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A class | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione