Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Scudo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Scudo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:37 Dyqani ,

FIAT SCUDO

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Dyqani ,

Fiat Scudo 1.9 nafte 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 ,

FIAT SCUDO FRIGORIFERIK 2.0 NAFTE

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:44 Dyqani ,

Fiat Scudo 2.0 mjt

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:44 Dyqani ,

Fiat Scudo viti 2012 2.0 mjt

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:43 Dyqani ,

Fiat Scudo viti 2006 1.9 mjt

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 07:47 ,

SHITET

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 18:02 Dyqani ,

Fiat Scudo-1.6 Diesel-2015-SAPO ARDHUR-ME DOGAN TE PAGUAR

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 11:30 ,

Shitet Fiat Scudo 7+1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 19:24 ,

Fiat SCUDO 1.6MTJ NAFTE 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:49 ,

Shitet fiat fugon me 8+1 ulese

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 20:25 ,

SHITET FIAT SCUDO 8+1

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 09:08 ,

fiat scudo gti

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 09:09 ,

Fiat scudo

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 17:41 ,

Fiat scudo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 12:04 ,

Fiat 1.6 benzine

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:30 ,

Scudo 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 16:56 ,

Fiat Scudo

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 15:00 ,

Fiat skudo

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 21:32 ,

fiat scudo 1.9 letra te sa po prera

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 11:25 ,

SHITET OSE NDERROHET

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 20:17 Dyqani ,

U SHIT Fiat Scudo 2.0 mjt

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 19:19 ,

Fiat Scudo 1.6 Diesel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 17:18 ,

Shitet

17 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 18:28 ,

shitet

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 18:14 ,

Fiat scudo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 10:35 ,

Fjat scudo 1.9 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:29 Dyqani ,

U SHIT Fiat Scudo viti 2010 2.0 mjt

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 17:33 ,

Fiat Scudo

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:40 ,

Fiat Scudo 2.0 JTD Nafte 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 13:58 ,

Shitet makina

20 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 17:09 ,

Shitet Fiat Scudo

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 18:34 ,

Shitet FIAT SCODA 1400 euro i diskutueshem

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 10:19 ,

Fiat Scudo 2005 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 15:32 ,

Fiat scudo

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 22:51 ,

fiat scudo 1.9 naft

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 13:20 ,

8+1 FIAT SCUDO

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 11:39 ,

Fiat scudo ne gjendje te mire

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 17:34 ,

Fiat Scudo okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 16:00 ,

Fiat scudo

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 14:52 ,

shes fiat scudo

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 23:15 ,

Fiat scudo

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 09:27 ,

Fiate scudo

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:05 ,

pjes kembimi fiat scudo

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:05 ,

Fiat scudo okazion

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:33 ,

shitet fiat

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 16:40 ,

Fiar Scudo 1.6 Naft Multijet

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 14:41 ,

Shitet ose nderrohet Fiat Scudo 1.9 nafte

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 10:42 ,

furgon familjar

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 13:07 ,

Fiat SCUDO SCUDO 1200 K 2.0 MJ 120 AIRCO 3 persona

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Scudo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione