polo | Elbasan | Automjete | Makina

Audi , 44
BMW , 10
Ford , 7
Fiat , 4
Opel , 3
Nissan , 2
Jaguar , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:51
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:51
Linku:
,

Mercedes Benz C300-Gaz ❌OKAZION❌

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 ,

⭕ Shitet AUDI A8 Super gjendje ⭕

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Mercedes Benc C230 Benzine Automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 ,

Mercedes C 220 I VECANTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 ,

Polo automatike

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:33 ,

Mercedes Benc C 200 CDI Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Mercedes Benc C 300 Automat Benzin Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

C class 320 7G PA TAKSE LUKSI

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:48 ,

SHITET VW POLO 1.4 DIESEL

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

Polo benzi Manual

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 ,

Shitet nderrohet ssangyong 2.0 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:29 Dyqani ,

Ford C max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:52 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:50 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:01 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 21:59 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:18 ,

Polo 2006

27 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 15:26 ,

A4 1.9 naft super gjendje ( ndrrohet )

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 15:18 ,

Polo 1.2 2003

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 14:39 ,

Polo

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:41 ,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 18:08 ,

Polo 1.4 benzin-gaz

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 18:08 ,

Shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 23:01 ,

Mercedes Benz R320 CDI 4Matic Full

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 22:16 ,

shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:19 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 23:29 ,

POLO

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:59 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 18:50 ,

Ml 350 Bluetec

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 13:57 ,

Okazionnnnnn ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 11:28 ,

Blej Karrotrec Kamjon Minibus Makina posht tregut MAX 60%

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 19:17 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:29 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:53 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 00:09 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 01:08 ,

Blej Makina gjitha llojet KESH 068 53 54 949

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 21:19 ,

Ford mavrik 4X4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:35 ,

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 00:29 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 18:37 ,

POLO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:01 ,

Porsche Cayenne S

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 20:56 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� kesh

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 22:43 ,

Blej Makina gjitha llojet 068 53 54 949

10 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 09:03 ,

Shitet ose nderrohet polo 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet

500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet kesh �� 068 53 54 949

500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 23:43 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 50% vlera tregut

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 18:34 ,

Polo 1.2 2009

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo Polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione