Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 36
BMW , 10
Toyota , 5
Renault , 3
Opel , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�������� 7 2014 /LOOK 7.5 2019 ����

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE Mundesi Nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Toyota Yaris 1.4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Furgon Sprinter 412

8 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Elbasan

Sprinter 413 Dopjo Gome

6 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota yaris 2011 super gjendje

4 200 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Yaris 2010 1.33

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:09 Makina  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Elbasan

Opel zafira tourer 1.6 turbo ndrrohet me mjet pune

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 14:45 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 01:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

����Toyota yaris 1.4 nafte����

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ���� Mundesi Nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 13:46 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

⭐️Okazion⭐️ Shitet Mercedes Benz C class.

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SPRINTER 516

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 20:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 280  ·  Elbasan

Mercedes benc sprinter 313 cdi 2008 2009

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 19:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

U SHIT Polo 1.0 Benzin Manual Kondicioner

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet sprinter 2010

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 16:49 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET AUDI A3 (3x S-Line)

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 15:32 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Elbasan

Skoda Fabia 2008, 1.4 TDI

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 21:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7 1.6

9 900 EUR

06 Jan 21:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shitet furgoni

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 13:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Elbasan

Range Rover Vogue 3.0 naft

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Sprinter shitet Elbasan

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Dhj 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6

6 600 EUR

15 Dhj 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Shitet furgon sprinter

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 00:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Sht 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

Shitet sprinter

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedes benz sprinter 308

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 18:08 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

BMW X1 Look M-Power

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Gush 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Sprinter 515, 20 vende, Automatik

26 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 22:49 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

501 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gush 18:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 13:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Okazion.fugon

4 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Qer 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Kamioncin sprinter 413

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 18:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Sprinter

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Sprinter 212

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Sprinter

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet sprinter 313

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet sprinter

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

OKAZION AUTOBUS Mercedes-Benz Sprinter 16+1

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Blej MAKINA Apartament TR poshte tregut max 60% KESH

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 07:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET NDERROHET

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 02:10 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Blej makina apartament tr poshte tregut max 60% KESH

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Sprinter 2011 i gjate furgon Mercedes benz

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sprinter në kategorinë Automjete
  • sprinter në kategorinë All Category
  • Sprinter në kategorinë Automjete
  • Sprinter në kategorinë Makina | Acura
  • sprinter në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail
  • sprinter në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Sprinter në kategorinë Makina udhëtimi | Iveco
  • sprinter në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class
  • sprinter në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4 Caravelle | T4

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione