Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Makina Të gjitha në Elbasan

Mercedes-Benz , 4770
Audi , 64
BMW , 17
Opel , 7
Fiat , 5
Ford , 4
Nissan , 3
Toyota , 3
Jeep , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Škoda , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
MG , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:40 Makina , Elbasan

B 200 BLUEFFICENT /PREMIUM/EDITION / FULL OPSION

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Makina , Elbasan

C180 Benzin Automat 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Makina , Elbasan

C220 2012 Automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 Makina , Elbasan

audi a3

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:10 Makina , Elbasan

�� Mercedes S500 B/g��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 Makina , Elbasan

OKAZION SHITET NDERROHET MERCEDES BENZ C220 Bluefficiency

6 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Elbasan

Disje Per Mercedes-Benz E-Class 2009-2014

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:03 Makina , Elbasan

��Mercedes E350��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Elbasan

C180/KOMPRESSOR/AUTOMAT����

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Makina , Elbasan

C 180 kompressor automat viti 2004����

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2005

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 1.8 AUTOMAT 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Makina , Elbasan

Mercedes benz W124

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:33 Makina , Elbasan

Gl 350 blutec 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:11 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 Makina , Elbasan

Mercedes benz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:18 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 250 blu efficiency 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:18 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz C class 220 cdi Avantgarde

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:18 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz S 350d L ardhur nga Zvicra

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:28 Makina , Elbasan

Mercedes Benz dizel 2009 automatike 234000 km

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Makina , Elbasan

CLS 320 PER PJESE TARGA ANGLEZE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:05 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E CLASS 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:09 Makina , Elbasan

��❌⭕️Bmw seria 3 318d nafte manuale⭕️❌��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:43 Makina , Elbasan

Super Mjet

35 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:58 Makina , Elbasan

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:37 Makina , Elbasan

Mercedes benz ml 2012 w166����

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:29 Makina , Elbasan

E CLASS 250 4 MATIC BLUETECH

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:07 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz 609D

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
Dje 08:26 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:26 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ EVO KLAS 220 AUTOMAT

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:26 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 21:56 Makina , Elbasan

shitet mercedes benc viti 2008 luk 2012

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 20:00 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 18:41 Makina , Elbasan

Mercedes benz C250 cdi viti 2010

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:59 Makina , Elbasan

Mercedes B Class 200 benzine Automatike

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 17:54 Makina , Elbasan

Mercedes Benz A Class 140

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 17:48 Makina , Elbasan

Okazion C300 Benzin-gaz

9 000 EUR

26 Mar 15:17 Makina , Elbasan

Mercedes Benz A Class 140

1 250 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 14:25 Makina , Elbasan

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:24 Makina , Elbasan

Mercedes w124 coupe ce 200

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:33 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione