Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C klas - Makina Të gjitha në Elbasan

BMW , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C klas,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C klas Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:52 Makina , Elbasan

Kamer origjinale per c klas

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:59 Makina , Elbasan

Shitet c klas 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:17 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ 220 DIESEL 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Makina , Elbasan

Shitet c klas 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 20:04 Makina , Elbasan

Shitet mecedez benz c klas

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
21 Sht 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 06:57 Makina , Elbasan

Shitet c klas 220

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 09:57 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:19 Makina , Elbasan

C klas 220 cdi

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 21:35 Makina , Elbasan

Benz cklas 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 20:47 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 18:05 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 15:15 Makina , Elbasan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 16:54 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 22:04 Makina , Elbasan

SHITET C KLASS W204 2009 MANUAL

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 11:07 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 18:32 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 18:37 Makina , Elbasan

shitet vw polo 1.2 benzin okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 19:30 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 18:00 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 11:32 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 11:10 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 14:21 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 07:35 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 15:03 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 12:33 Makina , Elbasan

Benc c klas elegance automat shum i mbajtur

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 11:09 Makina , Elbasan

Shitet w203. c220 c klas

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 21:31 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:16 Makina , Elbasan

c200 kompresor

7 800 EUR

19 Maj 10:42 Makina , Elbasan

Shitet Mercdez-benz C-klas 220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 11:17 Makina , Elbasan

c200 kompresor

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 16:37 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-klas Avandgard

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 18:55 Makina , Elbasan

MERCEDES BENC C KLAS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 14:07 Makina , Elbasan

benz c klas 220

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 00:00 Makina , Elbasan

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 09:47 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes benc

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 16:05 Makina , Elbasan

Shitet c klas 203

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 13:20 Makina , Elbasan

C klas benxin gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 18:33 Makina , Elbasan

Shitet c klas

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 19:33 Makina , Elbasan

Shes ose ndërroj me makinë Benz A ,B klas benzinë

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:26 Makina , Elbasan

mercedes benc c klas 200

3 000 EUR

19 Sht 14:10 Makina , Elbasan

Mercedes C200 Avantgarde 2008 Full !!!!

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:55 Makina , Elbasan

Shitet c klas cute 1.8 kompresor panorama kazion per pak dit

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 21:08 Makina , Elbasan

Benz C klas 220 Naft

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:12 Makina , Elbasan

C Klas c220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C klas | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione