Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nissan - Makina Të gjitha në Durrës

Nissan , 541
Volvo , 119
Audi , 42
Ford , 41
BMW , 32
Toyota , 24
Fiat , 15
Land Rover , 11
Opel , 10
Mazda , 7
Citroën , 5
Chrysler , 4
Jaguar , 4
Peugeot , 4
Smart , 4
Porsche , 4
Seat , 3
Hummer , 3
Škoda , 3
Renault , 3
MINI , 2
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
Kia , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nissan,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nissan Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:15 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 Makina , Durrës

Okazion !! Bmw X5 3.5 xDrive M Packet

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:41 Makina , Durrës

S 550L B & Gaz

Dje 23:06 Makina , Durrës

Golf 7 2.0 Bluemotion

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

Bmw 520 D/Hybrid

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:57 Makina , Durrës

Audi Q5 Automatike 2014 - 2.0 Benzine

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:25 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:24 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 3.0 Nafte seria 3 coupe

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 Makina , Durrës

Glk 220 - 4 Matic 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Makina , Durrës

Golf 6 TDI 2.0 Automat Full optional!!

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:01 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:01 Makina , Durrës

Bmw Z4 40i e sapo ardhur nga zvicra Viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:01 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:00 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.0 diesel nga gjermania me dogane

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Makina , Durrës

Mercedes C320 Nafte pa taks lluksi okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina , Durrës

Golf 7 Gti Apr

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 Makina , Durrës

Bmw 730d Full Option

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 nafte luk 2012 okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:49 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:46 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:46 Makina , Durrës

Okazion ! Gle 350d 4matic Amg

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:32 Makina , Durrës

Nissan qashqai 2.0 nafte����Automatike

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:10 Makina , Durrës

Shitet E350 nafte 2017

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:07 Makina , Durrës

Shitet Golf 7 GTI Performance

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:11 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:10 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:40 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:39 Makina , Durrës

Okazion Audi A6 3.0T supercharger

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:39 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 ����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:34 Makina , Durrës

CLS 2.2 NAFT AUTOMATIKE AMG LINE VITI:2018

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:11 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai-2.0 Nafte - Kambio automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai-2.0 nafte 2010 -automatike 6+1 vende

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Makina , Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina , Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:12 Makina , Durrës

Okazion C 300 look 63 AMG 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:53 Makina , Durrës

Nissan Qashqai•Viti 2014•1.6 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:18 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 06:48 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 nderrohet

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:43 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA COROLLA AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE NE S

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:43 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:43 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 E TARGUAR

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nissan | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione