Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e class - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 3364
Volvo , 124
Audi , 71
Ford , 66
BMW , 27
Toyota , 26
Nissan , 13
Opel , 13
Land Rover , 12
Fiat , 12
Mazda , 8
Seat , 8
Porsche , 8
Peugeot , 6
MINI , 5
Citroën , 4
Smart , 4
Chrysler , 3
Hummer , 3
Kia , 3
Jeep , 3
Chevrolet , 3
Suzuki , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Ssangyong , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e class,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e class Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:21
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����GOLF 5 2.0 TDI AUTOMAT 06 nga ZVICRA����

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 22:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 212 E CLASS E350 W212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes-Benz C300 4 matic AMG LINE

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Mercedes B180 Cdi Full 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Bmw 730d full option 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Cl 6.3 Amg Origjinal nga fabrika

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gas Prinse okazion

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

Golf 5 Kamio Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:45 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS ����Zvicra����

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Bmw X5 2022

75 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

OKAZION!!! C CLASS AVANTGARD AUTOMAT 220 CDI !

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes Benz E Class 2014

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Pjese per Bmw X5 3.0D LOOK 2006 ORIGJINAL

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 212 E CLASS E350 W212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

Shitet E200 Evo 2009--694412870

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❌ SUPER OKAZION E CLASS W212 350 BENZIN ❌

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B klas Panorame����,Automat 7G,Benzin 2.0 Turbo����

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 18:55 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C class 2013 Super Okazion

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class Facelift 2012 (Kontaktin Tek Pershkri

10 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C 200 kompredor B-G

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 BLUETEC 9G VITI 2015 FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW-TIGUAN 2.0 BLUEMATION VITI 2013 135-mij KM FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE VITI 2013 SUPER FULL OPTION SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO 8G VITI 2013 SUPER FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz S Class 350d viti 2014

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion Mercedes Ml 550 4matic AMG

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:55 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Okazion !! Audi Q7 S line 3.0 TDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:23 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����VW Caddy Maxi 2008����

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

A-CLASS LUNGO 1.7 NAFTE MANUALE FULL OPTION

2 100 EUR

Sot 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Durrës

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Mercedes Benz S350L AMG 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e class | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione