C class | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1066
Ford , 25
Opel , 18
Audi , 15
BMW , 12
Toyota , 10
Fiat , 10
Peugeot , 9
Mazda , 4
Ssangyong , 4
Citroën , 3
Volvo , 3
MINI , 2
Acura , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Honda , 1
Smart , 1
Renault , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:28 ,

Shitet benc c klas vit 2008 naft automat model Avangar

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Benc A class vit 2006 Atomatik i sa po targuar 1.6 naft

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:11 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 ,

Mercedes Benz C300 4matic gaz benzin 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:54 ,

C CLASS 220 CDI 2008 AUTOMATIK FULL OPSION

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

Benz benzin gaz 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 ,

Shitet C class viti 2008 Full Extra ardhur nga Gjermania

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 ,

Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 ,

Shitet C class viti 2007 ardhur nga Gjermania����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:14 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes c class NDROHET

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:55 ,

Okazion Shitet Mercedez Benz C Class 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 ,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:27 ,

C Class 270,Me Letra per 1 Vit,Full Opsion

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:47 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:46 ,

Okazion Benz C class diesel 2008

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:28 ,

Mercedes Benz•C Class 205•Viti 2015•250 Cdi•4-Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

C Class 205•Viti 2016•200 Cdi•Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 ,

C Class 204•Viti 2009•220 Cdi•Kamjo Manual

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:19 ,

Mercedes Benz E class Evo 220 nafte ✅180 000✅km me garanci

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 ,

C Class 204•Viti 2012•220 Cdi•Look AMG•Automat

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Okazion E 300 4 Matic pa taks luksi super full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

C220 AMG PAKET sapo ardhur nga Gjermania 2008

7 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:26 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

Shitet C-class. 230 benzine

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:58 ,

OKAZIONN Mercedes-Benz C220 EVO 2005,AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:57 ,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Shitet

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:13 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:31 ,

VW Golf 5 1.9 tdi viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 ,

Ford C-MAX Titanium

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 ,

Film Timoni Mercedes-Benz viti 2005 -> 2010

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:30 ,

Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 204

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione