Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Dibër

Acura , 11
Aixam , 2
Alfa Romeo , 25
Alpina , 4
Artega , 3
Audi , 241
BAIC , 1
BMW , 132
Bugatti , 2
Buick , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 6
Citroën , 27
Corvette , 1
Dodge , 4
Fiat , 188
Ford , 267
GMC , 1
Honda , 5
Hyundai , 20
Isuzu , 7
Jaguar , 5
Jeep , 13
Kia , 6
KTM , 1
Lancia , 24
Land Rover , 84
Landwind , 1
Lexus , 2
Mazda , 3
Mercedes-Benz , 1541
MINI , 6
Mitsubishi , 64
Nissan , 43
Opel , 155
Peugeot , 53
Porsche , 2
Renault , 70
Rover , 2
Saab , 3
Seat , 31
Škoda , 18
Smart , 11
Ssangyong , 5
Suzuki , 9
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 66
TVR , 1
Volvo , 13
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:19 Makina , Dibër

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:42 Makina , Dibër

Shitet Touran 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Dibër

Audi A6 3.0Tdi quattro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:39 Makina , Dibër

Shitet Golf 6 2.0 Euro5

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 Makina , Dibër

TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:58 Makina , Dibër

Shitet Touran 1.9 TDI 2006

3 700 EUR

Dje 08:58 Makina , Dibër

Shitet VW Golf 5 1.9 2006

3 700 EUR

29 Maj 12:42 Makina , Dibër

U shit flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:38 Makina , Dibër

Touran

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 16:27 Makina , Dibër

Shitet makina ne gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 13:00 Makina , Dibër

Shitet ose ndrrohet 4x4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 13:00 Makina , Dibër

W Polo 1.9 nafte

1 500 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 12:38 Makina , Dibër

OPEL CORSA 1.2 BENZIN

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 12:25 Makina , Dibër

PEUGEOT 206 VITI 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 20:39 Makina , Dibër

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 18:04 Makina , Dibër

Mercedes ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 08:07 Makina , Dibër

Shitet Rav 4 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 09:14 Makina , Dibër

Golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 14:14 Makina , Dibër

Mercedes Benz (cls) 350 naft 4mazic

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Maj 09:03 Makina , Dibër

Shitet Opel OKAZION

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
25 Maj 08:49 Makina , Dibër

Shitet Opel OKAZION

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
23 Maj 10:24 Makina , Dibër

OKAZION SHITET OPEL

1 850 EUR

Online
23 Maj 10:03 Makina , Dibër

Shitet Opel OKAZION

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
22 Maj 15:21 Makina , Dibër

Une shes Volkswagen touran 1.9 tdi me dogan

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 10:46 Makina , Dibër

Golf

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 20:01 Makina , Dibër

A Clas 170

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:45 Makina , Dibër

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 19:37 Makina , Dibër

Shitet E 350 super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 12:17 Makina , Dibër

Jeep grand cheroke 2.7

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 02:26 Makina , Dibër

BMW E60 530d

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 13:32 Makina , Dibër

Mercedes benz 1622

10 000 EUR

19 Maj 13:19 Makina , Dibër

Toyota 2.4 nafte

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 13:07 Makina , Dibër

Benz c200

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 06:08 Makina , Dibër

SHITE MERCEDES E220 AUTOMATIKE 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 04:55 Makina , Dibër

Sharan 4x4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 12:11 Makina , Dibër

Mercedes benz e300 om606

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 09:59 Makina , Dibër

Shitet

8 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 01:35 Makina , Dibër

Audi A3 S line automat

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:30 Makina , Dibër

Opel frontera 4x4

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 22:47 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet golf 4

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 23:18 Makina , Dibër

Golf 5

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 13:43 Makina , Dibër

Sprinter Autobuz Furgon

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Maj 18:02 Makina , Dibër

C230 kompresor

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:19 Makina , Dibër

Pezho 206

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 07:51 Makina , Dibër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 22:33 Makina , Dibër

Shitet dhe nrrohet 2.500 lek

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 18:40 Makina , Dibër

Ford galaxy ne gjendje te mir

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 01:26 Makina , Dibër

VOLSKWAGEN TOURAN 1.6

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:53 Makina , Dibër

Shitet touran automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 22:53 Makina , Dibër

Shitet touran

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione