Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Corvette Të gjitha në Shqipëria

C1 , 1
C3 , 8
C4 , 1
C5 , 10
C6 , 3
C7 , 5
Z06 , 3
ZR 1 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Corvette | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 18:14 Makina  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Tiranë

Mahindra genio

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 19:17 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Tiranë

asdf

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 11:28 Makina  ·  Corvette  ·  C7  ·  Tiranë

Corvet C7

63 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 04:43 Makina  ·  Corvette  ·  C7  ·  Tiranë

Makina super

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 20:02 Makina  ·  Corvette  ·  C7  ·  Tiranë

Shitet

63 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 14:40 Makina  ·  Corvette  ·  C4  ·  Durrës

Citroen c4

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 15:12 Makina  ·  Corvette  ·  C7  ·  Durrës

Shitet vetura

100 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Gush 18:45 Makina  ·  Corvette  ·  C6  ·  Tiranë

Corvette

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 14:46 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Alo

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Dhj 15:46 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2021 CHEVROLET CORVETTE 2LT D Coupe

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 16:42 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Durrës

!!OKAZION!!

15 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Gush 18:47 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Durrës

!!OKAZION!!

15 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Gush 16:36 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Durrës

!!OKAZION!!

15 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Mar 22:44 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Lushnjë

Toyta

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 14:57 Makina  ·  Corvette  ·  C1  ·  Tiranë

Benc

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 13:27 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Tiranë

�� OKAZION CORVETTE C3 (CHEVY) ��

15 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 21:23 Makina  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Korçë

Corvette z06

45 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Korr 13:08 Makina  ·  Corvette  ·  C6  ·  Tepelenë

Shitet

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Qer 01:35 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Corvette c5 5.7L

18 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Pri 15:07 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Corvette c5

18 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Mar 23:51 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Shkodër

Corvette C5

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 01:11 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Corvette 5.7 l

19 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Nën 13:45 Makina  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Durrës

Blej nakina akazion jo si cmime ne treg sms whp.

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 19:29 Makina  ·  Corvette  ·  C7  ·  Dibër

dfghjkl

12 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Qer 05:14 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Shitet*****

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 21:34 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Mirditë

Corvette automat 1999 full

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Shk 17:58 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Shes makine corvette

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Shk 07:11 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Shes makine

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Korr 14:36 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

ShiTeT Corvetto v8 .

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 02:52 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

OKAZIONN****

65 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 18:11 Makina  ·  Corvette  ·  ZR 1  ·  Mirditë

Corvette

60 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 15:08 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Chervolet Matiz

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 10:53 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Tiranë

CORVETTE SUPER SPORT GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Jan 00:10 Makina  ·  Corvette  ·  C5  ·  Lushnjë

Shitet kompjuter ngjendje shum Te mir

70 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Dhj 14:40 Makina  ·  Corvette  ·  C6  ·  Tiranë

Corvette C6 700 HP supercharged zr6x

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Nën 20:18 Makina  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Iviecio

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:31 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Vlorë

Citroen C3 dizel -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:31 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Vlorë

Citroen C3 dizel -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 01:02 Makina  ·  Corvette  ·  C3  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet me dyqan

26 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Corvette | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione