Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Bulqizë

Acura , 17
Aixam , 8
Alfa Romeo , 13
Alpina , 2
Audi , 65
Bentley , 2
BMW , 47
Chrysler , 4
Citroën , 4
Daewoo , 1
Dodge , 4
Fiat , 37
Ford , 58
GMC , 1
Hyundai , 5
Isuzu , 1
Jeep , 9
Kia , 1
Land Rover , 49
Lexus , 1
Maserati , 1
Mitsubishi , 13
Nissan , 19
Opel , 50
Peugeot , 16
Renault , 23
Rover , 1
Seat , 16
Škoda , 9
Smart , 8
Suzuki , 3
Tata , 1
Toyota , 11
TVR , 1
UAZ , 1
Volvo , 2
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 10:39 Makina , Bulqizë

Audi Q7 Gaz Benzine

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:38 Makina , Bulqizë

SHITET

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 00:56 Makina , Bulqizë

Land Rover discovery 4

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 21:06 Makina , Bulqizë

shitet audi a5 sline

8 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 18:47 Makina , Bulqizë

Nderohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 23:42 Makina , Bulqizë

Shitet mercedes benz 220 cdi ( 0692380296)

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 23:39 Makina , Bulqizë

Shitet ose nderrohet mercedes benz e klas w 124

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 10:38 Makina , Bulqizë

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 11:18 Makina , Bulqizë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 15:57 Makina , Bulqizë

Opel Astra 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 19:10 Makina , Bulqizë

Opel Zafira

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 22:54 Makina , Bulqizë

Benz E clas 250 92

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 21:31 Makina , Bulqizë

C Clas 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:35 Makina , Bulqizë

Shitet mercedes benz w 124

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 12:51 Makina , Bulqizë

Shes makine

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 07:06 Makina , Bulqizë

2022 Mercedes-Benz GLC AWD (White)

20 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 16:12 Makina , Bulqizë

Toyota

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:36 Makina , Bulqizë

fugon Mercedes-Benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 13:59 Makina , Bulqizë

Mercedes Benz W124 E200

1 600 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Shk 22:11 Makina , Bulqizë

Furgon mercedes benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 12:31 Makina , Bulqizë

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 19:10 Makina , Bulqizë

Range rover sport

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 14:05 Makina , Bulqizë

TOYOTA RAV4 DIESEL 2014

500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 22:46 Makina , Bulqizë

Mercedez-Benz W123

10 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 10:42 Makina , Bulqizë

Shitet E ckas 270 cdi manual

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 09:00 Makina , Bulqizë

G Class

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 14:07 Makina , Bulqizë

Maserati per pjes

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Jan 21:26 Makina , Bulqizë

Shitet Opel Zafira

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 20:14 Makina , Bulqizë

Benz 200

1 600 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 10:29 Makina , Bulqizë

Benz ne shitje

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 15:53 Makina , Bulqizë

Benz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 15:47 Makina , Bulqizë

benz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 22:15 Makina , Bulqizë

Shiter golf 2 0692380296

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 20:29 Makina , Bulqizë

shitet

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 21:03 Makina , Bulqizë

Okazion Audi A3 S-line

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Dhj 20:19 Makina , Bulqizë

fcgvdfxgvb

5 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 20:03 Makina , Bulqizë

Shitet Range Rover Sport

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 17:39 Makina , Bulqizë

Fiat Punto

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 14:38 Makina , Bulqizë

Shitet Mercedes-Benz Eclass 270 1998

14 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 12:10 Makina , Bulqizë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 21:46 Makina , Bulqizë

Shitet

3 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 11:18 Makina , Bulqizë

Makine

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 16:50 Makina , Bulqizë

w202

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 22:16 Makina , Bulqizë

Shitet Smart okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 22:04 Makina , Bulqizë

Okazion shitet Smart

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 20:23 Makina , Bulqizë

Volkswagen Pheaton 3.0 V6. TDi

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:20 Makina , Bulqizë

Vw Pheaton Per shitje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:25 Makina , Bulqizë

makine

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione