Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi TT RS Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi TT RS | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Nën 21:07 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:42 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

makin ne shitje

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 12:05 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Shitet Audi 2009

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Jan 00:43 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TT

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 22:01 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Durrës

Audi TT RS 2018 okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 15:42 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TT rs 3.0 tsi

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Tet 14:26 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Fier

Audi tt rs quattro 1.8 turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 18:50 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TT 2.0 RS

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 17:01 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TTRS benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 20:59 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TT RS benzin

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:58 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

Audi TT Sport

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 08:12 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Berat

Audi TT RS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 01:34 Makina  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Tiranë

2013 AUDI TT RS

36 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi TT RS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione