Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi S-modele Të gjitha në Shkodër

S3 , 4
S4 , 8
S5 , 7
S6 , 8
S8 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 17:08 Makina , Shkodër

AUDI S6 FABRIKE ����OKAZION

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Shk 17:12 Makina , Shkodër

Motor 2.8 plus kambio automatike

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 15:51 Makina , Shkodër

Audi A4 2.8 sline

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 20:44 Makina , Shkodër

Audi 2.8 sline

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:57 Makina , Shkodër

Shitet Audi Sline 6 2.7 Naft

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:29 Makina , Shkodër

audi s6 s-line

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:03 Makina , Shkodër

Audi S8

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 05:32 Makina , Shkodër

Shitet audi A6 .2.7. automat viti 2008. €. 5700

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 09:27 Makina , Shkodër

Audi S3

11 Sht 18:51 Makina , Shkodër

Audi Seria 3

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 14:28 Makina , Shkodër

Audi s5

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 04:23 Makina , Shkodër

Shitet AUDI S5 4.2 benzine i sapo ardhur nga jasht

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 08:56 Makina , Shkodër

nderrohet Audi a4 sline

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 21:35 Makina , Shkodër

Audi A6S naft 2.0 2006.7 F1

69 006 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 21:03 Makina , Shkodër

Nderrohet Audi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 10:56 Makina , Shkodër

Shitet, ndrrohet Audi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 07:00 Makina , Shkodër

Audi s5

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 06:40 Makina , Shkodër

audi s5

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 22:31 Makina , Shkodër

Audi S6 shitet nderrohet

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 22:27 Makina , Shkodër

Audi S6 shitet nderrohet

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 15:47 Makina , Shkodër

Audi S6 5.2 fsi shitet/nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 21:51 Makina , Shkodër

Audi S5-ORIGJINAL-4.2 FSI PANORAM LOOK 2013 FULL

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 21:18 Makina , Shkodër

Shitet Audi s5

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 14:40 Makina , Shkodër

Audi S5

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 11:13 Makina , Shkodër

ausi a4 sline

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 23:56 Makina , Shkodër

Audi S3 2015 prodhim amekrikan

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Jan 18:41 Makina , Shkodër

Audi S4 dizel

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:57 Makina , Shkodër

Audi S8 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 15:14 Makina , Shkodër

Audi S8

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 14:03 Makina , Shkodër

Audi S3 -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione