Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Fier

4C , 2
8C , 1
Alfa 145 , 7
Alfa 146 , 12
Alfa 147 , 99
Alfa 149 , 1
Alfa 155 , 2
Alfa 156 , 107
Alfa 159 , 23
Alfa 166 , 21
Brera , 1
GT , 5
Giulia , 1
Giulietta , 8
MiTo , 6
Spider , 4
Sprint , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:38 Makina , Fier

Alfa Romeo Mito Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:12 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:16 Makina , Fier

Okazion shitet Alfa 159 ne gjendje shum te mir 2 muaj ka qe

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 02:58 Makina , Fier

Shitet okazion

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 16:41 Makina , Fier

Benxin - gas

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 09:21 Makina , Fier

Okazion

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 10:16 Makina , Fier

Gas benxin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 11:18 Makina , Fier

Alfa Romeo Giulietta

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 13:03 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Alfa Romeo 159 Exclusive 2.4 Jtdm 20V 210CV

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:29 Makina , Fier

Okazion shitet per asrsye mosperdorimi

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 19:57 Makina , Fier

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 14:42 Makina , Fier

Makin

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 09:27 Makina , Fier

Alfa romeo

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 17:14 Makina , Fier

Alfa romeo

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 21:33 Makina , Fier

Alfa 147

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:29 Makina , Fier

Alfa romeo 147 viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 15:22 Makina , Fier

shitet alfa 2002 benzin gaz letrat sapo prera

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:23 Makina , Fier

Benz

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 12:00 Makina , Fier

Alfa Romeo Brera ne shitje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 15:20 Makina , Fier

✅Instagram ne shitje super cmim

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 10:21 Makina , Fier

Shitet per arsye mos persorim

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Tet 07:08 Makina , Fier

Free

190 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:42 Makina , Fier

Alfa romeo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 22:52 Makina , Fier

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 19:47 Makina , Fier

Alfa Romeo 147

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 12:47 Makina , Fier

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 20:21 Makina , Fier

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 19:29 Makina , Fier

Shitet per arsye mos perdorimi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 19:41 Makina , Fier

Shitet Alfa 147 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 19:29 Makina , Fier

Shitet:Alfa 147

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:02 Makina , Fier

Alfa

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 22:43 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 13:58 Makina , Fier

Shiten gomat

1 EUR

03 Mar 09:56 Makina , Fier

Alfa romeo super gjendje 2.4 diesel...!!!

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:32 Makina , Fier

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:31 Makina , Fier

Aöfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 20:35 Makina , Fier

Alfa romeo

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 21:13 Makina , Fier

Alfa romeo 156 1.9 naft 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:13 Makina , Fier

Alfa 156 okazion 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:05 Makina , Fier

!!Okazion!! Alfa 156 1.9 naft 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:33 Makina , Fier

Shit vit 2012 cdo gje ok

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 18:42 Makina , Fier

!!!Alfa Romeo 159!!!

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 14:58 Makina , Fier

Shitet Alfa Romeo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 19:01 Makina , Fier

Alfa romeo 147 super

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 11:32 Makina , Fier

Alfa Romeo

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:26 Makina , Fier

Shitet alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:18 Makina , Fier

Shitet alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 10:30 Makina , Fier

Okazion per 2 dit

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 19:22 Makina , Fier

Shitet

03 Tet 12:42 Makina , Fier

Alfa 159 2.4 jtdm

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione