Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Talbot

Horizon , 1
Samba , 1
30 Korr 14:56 ,

Traktor

5 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Jan 08:44 ,

okazion takssi indjane mini

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999


Në fillim